De duurste Taco Bell-maaltijd die je ooit zult eten - SheKnows

instagram viewer

De nieuwste voedselobsessie die het internet overspoelt, is de over-the-top "Taco Bell Lasagne.” Sinds de geboorte heeft iedereen het opnieuw gepost op sociale media, om de maker te bedanken voor het construeren van deze prachtige openbaring in Fast food. Het ziet er heerlijk uit (als je een frequente consument bent van Taco Bell), maar je moet je afvragen, hoeveel kost het om een ​​meesterwerk als dit te maken? De prijs zal je zeker choqueren.

Voor nu negeren we de hoeveelheid calorieën die in deze complexe lasagne zit en concentreren we ons op wat er komt kijken bij het maken van dit kunstwerk. Zoals je kunt zien, zijn er een groot aantal ingrediënten bij betrokken. Het zijn eenvoudige ingrediënten, maar de echte vraag is: hoe duur is dit om te maken? Taco Bell staat bekend als een van de goedkoopste opties voor fastfood, dus het feit dat deze lasagne zou zijn? kosten $ 80 lijkt zo ver gezocht. Kost het echt zoveel om dit verbeelde fastfood feest te maken?

Martha Stewart
Verwant verhaal. Martha Stewart heeft zojuist een gastronomische diepvrieslijn gelanceerd en deze gerechten zien er verrukkelijk uit

Meer:19 Keer nacho's bewezen dat ze de ultieme goedkope snack zijn

Het recept vereist ongeveer 20 kanten rundergehakt, 20 kanten bonen, 20 Cheesy Roll-ups, acht verschillende soorten burrito's, tortilla's en lasagne-noedels. Als de Shredded Chicken Burrito, elk voor $ 1,69, zou worden gebruikt voor alle acht burrito's, zou dat in totaal $ 13,52 zijn. Als we nu de Cheesy Roll-ups berekenen op $ 1 per stuk, komt dat uit op $ 20, eindigend op een totaal van $ 33,52. We moeten bedenken dat niet alle Taco Bells kanten van rundvlees en bonen bevatten, dus om deze lasagne thuis te maken, moet je misschien improviseren.

Als je de zijkant van rundvlees zou vervangen door zachte taco's met rundvlees en bonen in de taco zou toevoegen voor je bestelling, zou elke taco $ 1,44 zijn. Twintig van deze taco's zouden ongeveer $ 28 bedragen. Als u dat optelt bij uw gecombineerde totaal, zou het $ 61,52 zijn. Als je nu de prijs van lasagne-noedels van een plaatselijke supermarkt toevoegt, zou het ongeveer $ 2 zijn. Wat betreft de tortilla's, ook van een plaatselijke supermarkt, zou het ongeveer $ 4 zijn voor een pakket. Dus de kosten voor alle ingrediënten zouden uitkomen op $ 67,32 vóór belasting. Het is geen $ 80, maar het is nog steeds behoorlijk duur voor Taco Bell.

Meer:Nieuwe boerenkoolsalade van McDonald's bevat meer calorieën dan de Big Mac

Iedereen is zo gewend om bijna niets uit te geven om bijna alles bij Taco Bell te krijgen, dus de prijs om de "Taco Bell Lasagna" te maken, ligt misschien buiten de prijsklasse van de gemiddelde klant. De authenticiteit ervan kan ervoor zorgen dat mensen het willen proberen - minstens één keer.

Denk je dat het de moeite waard is? Laat hieronder uw opmerkingen achter.