Premade vs. домашнє: Які продукти купувати, а що робити з нуля - Сторінка 7 - SheKnows

instagram viewer

макарони
Зображення: Terese Condella/SheKnows

6. Макарони

Вартість зробити: Мм

Рейчел-Рей
Пов’язана історія. Різання авокадо від Рейчел Рей поширює Інтернет

Паста вже досить дешева, тому я її так люблю. Пачка локшини з феттучіну вагою 16 унцій може витратити приблизно 1 долар або менше, тоді як 16 унцій макаронів коштує набагато дорожче:

  • Борошно: 1,80 дол
  • Яйця: 2,00 долари
  • Вода: 0,00 дол
  • Нафта: 0,04 долара
  • Разом: $ 3,84

Час зробити: Прикордонний не варто

Година, мабуть, довше, якщо у вас немає машини для макаронних виробів і ви так само погано качаєтеся, як я. Для звичайної локшини це може не коштувати зусиль.

Смак: Краще

Я думаю, що домашні макарони набагато краще, ніж куплені в магазині, але знову ж таки, речі, для виконання яких зазвичай потрібно півдня.

Вирок: Купіть просто, зробіть його фантазійним.

Цікаво те, що коли ви купуєте макарони в магазині, звичайні старі упаковки вуглеводів дійсно дешеві, але якщо ви хочете макарони з шпинат, в’ялені помідори, зелень тощо, це ніби локшина зроблена з платини, і раптом ти дивишся на купюру з продуктів, яка межує з вимагання. Тому, якщо ви хочете придбати оригінальні речі, вартість, як правило, зрівняється з вартістю виготовлення їх з нуля.

Детальніше:Щоденне натхнення: готуйте їжу з нуля