Немає необхідності витрачати сотні в продуктовий магазин щомісяця, щоб переконатися, що ваша сім’я має смачні страви. Вам просто потрібно кілька розумних порад, щоб скоротити витрати без годинного обрізання купонів.
Є практична причина не витрачати час на обрізання купонів. У наші дні більшість брендів магазинів набагато дешевші, ніж навіть купонна ціна брендів (якщо, можливо, у вашому продуктовому магазині є подвійний або потрійний купонний день). Це просто гігантська трата часу, якщо ви не серйозний купон. Крім того, якщо ви витратите трохи додаткового часу і подумаєте, щоб скласти список покупок, ви знизите свій рахунок, не знижуючи якість свого життя.
Дізнайтеся, що є у продажу
Перш ніж відправитися за покупками або навіть почати писати свій список, перевірте розпродажі у вибраному продуктовому магазині. Майже всі продуктові магазини мають циркуляри, які вони розсилають поштою (багато з них доступні в Інтернеті), в яких вони рекламують продаж товарів на тиждень (ви навіть можете перевірити кілька магазинів, щоб побачити, чи розпродажі в одному більш привабливі, ніж у звичайному місце). Запам’ятайте розпродажні ціни на продукти, які ви можете вживати.
Що стосується нехарчових товарів, зверніть увагу на продукти, які ви часто використовуєте. Навіть якщо у вас не закінчився туалетний папір, ви можете заощадити кілька доларів, забравши його раніше. Якщо продажна ціна туалетного паперу певної марки дає вам 2 долари знижки на упаковку з 12 рулонів, і ми приймаємо твердження на FunTrivia.com що середня сім’я використовує 119 рулонів туалетного паперу на рік, ви заощадите близько 20 доларів США на рік лише на туалетному папері, якщо купувати лише тоді, коли він увімкнений продаж. Нанесіть це на туалетний папір, зубну пасту та інші предмети побуту, і ви побачите серйозну економію.
Напишіть меню
Помилка більшості людей полягає в тому, що вони кричать. Можливо, вам не вистачає салатної суміші, але якщо ви цього тижня не з’їсте салат (або достатньо салату), щоб виправдати це, ви просто викинете його. Рада із захисту природних ресурсів оприлюднила результати досліджень, які вони зібрали в 2012 році, згідно з якими американці викидають 40 відсотків їжі. Бізнес-письменник NBC News Білл Бріггс вважає, що це близько 2275 доларів на рік для сім’ї з чотирьох осіб. Щоб зрозуміти це в перспективі, достатньо купити два високоякісні (якісні) ноутбуки, щоб діти могли робити домашнє завдання.
Ви викинете менше їжі, якщо ретельно сплануєте своє щотижневе меню. На аркуші паперу або в програмі для електронних таблиць напишіть горизонтальним рядком пункти меню на тиждень (ви можете перерахувати інгредієнти, необхідні для кожної страви, під цим, щоб було легко порівняти інгредієнти пізніше). Подумайте, що ви будете їсти на сніданок, обід, вечерю та перекуси щодня.
Коли ви пишете своє меню, ретельно продумуйте інгредієнти кожного прийому їжі. Пам’ятаєте про розпродажі в цьому циркулярі? Чи є спосіб ефективніше використовувати продукти розпродажу у вашому меню? Наприклад, якщо ви плануєте готувати грудинку, але помічаєте, що смажене з чака продається, можливо, ви можете замінити його.
Намагайтеся їсти їжу з кількох спільних інгредієнтів. Це допоможе вам зменшити кількість харчових відходів, використовуючи всі продукти, які ви купуєте, і дозволить вам отримати реальні переваги від продажів. Пам'ятаєте ту печеню, яку ви купили? Ви навряд чи з’їсте 5 фунтів печені за один присід навіть всією сім’єю. Якщо ви використовуєте правильну підготовку для запікання або попросите м’ясника розрізати його на дві частини, це один прийом їжі залишки, які сім'я не доїсть, раптово стають кандидатом на смажене в горщику та другу страву з яловичини енхілади. Якщо у вас є оливки на цих енчіладах, можливо, ви можете купити банку більшого розміру, яка трохи дешевша за унцію, а також мати блюдо з макаронами, в якому використовуються решта цих оливок.
Якщо середня вартість їжі становить 4 долари США (деякі будуть більше, деякі менше), і ви можете відмовитися від покупки інгредієнти лише для одного додаткового прийому їжі щотижня, використовуючи продукти, які ви вже купуєте, ви можете заощадити близько 100 доларів США на рік.
Робіть заміни та жертвуйте
Тепер, коли ви написали меню, використовуючи якомога більше дешевих товарів, інгредієнти, які ви вже матимете під рукою, приготувавши іншу страву і вирішив купити непродовольчі товари, які є у продажу, які можуть знадобитися пізніше, настав час навіть підчистити список більше.
Перегляньте список і вирішите, чим ви могли б замінити щось дешевше (або те, що у вас вже є чи буде). Якщо ви купуєте сир Монтерей Джек для своїх енчілад і чеддер для домашнього мака і сиру пізніше цього тижня, замість того, щоб купувати дві окремі упаковки сиру по 8 унцій (які ви не витратите на жодну страву), виберіть той, який підійде для обох. Це скорочення може заощадити 100 доларів або більше на рік.
Крім того, уважно перегляньте будь-які продукти з високою ціною, як-от стейки та інше високоякісне червоне м’ясо. Три фунти курячої грудки без кісток і шкіри коштують близько 7 доларів і нагодують сім’ю з чотирьох осіб (іноді залишками курки). Один стейк може коштувати стільки ж (або більше, залежно від нарізки) і може годувати лише одного дорослого (або двох молодших дітей). Якщо ви справді любите стейк, купуйте його лише тоді, коли він продається.
Купуйте генерик
Якщо ви — королева бренду, то це, мабуть, тому, що ви пам’ятаєте, наскільки грубими були ці загальні версії, коли ви були дитиною. Але вони активізували свою гру, тож настав час дати їм ще один шанс. Якщо ви нервуєте, почніть повільно, купуючи загальний або магазинний бренд середнього класу. Якщо вам це зручно, спробуйте опуститися нижче. Стандартна банка томатного соусу в одному знайденому нами магазині коштувала 33 центи кожна, тоді як фірмові бренди коштують майже 1 долар. Але запишіть! Якщо ви плануєте спробувати звичайне арахісове масло, запишіть, яке з них ви плануєте спробувати, і дотримуйтеся його.
Подумайте про купівлю основних продуктів в Інтернеті
Сьогодні такі інтернет-магазини, як Amazon, пропонують чудові пропозиції на продукти, які ми найчастіше використовуємо. Іноді це може означати закупівлю оптом, але якщо це те, що ви все одно збираєтеся використовувати, подумайте про річну економію та незручність зберігання. Перегляньте свій список і знайдіть ціни на основні продукти в Інтернеті та запишіть їх (з кількістю покупок) поруч із товаром у вашому списку, щоб ви могли ще раз перевірити його в магазині.
Але не перестарайтеся. Три роки туалетного паперу у вашій шафі не допоможе вам оплатити рахунок за воду.
Спробуйте наші поради та повідомте нам, скільки ви заощадите, у коментарях нижче!
Більше порад щодо покупок продуктів
10 найкращих порад, як краще купувати продукти
Покупка продуктів стала простою
4 програми для покупок продуктів, які заощаджують гроші