
8. Brood
Kosten: Niet slecht

Goedkoop brood uit de winkel kost ongeveer $ 1, soms minder als het in de uitverkoop is. Krabbrood kost je ongeveer 50 procent meer:
- Melk: $ 0,04
- Meel: $ 0,43
- Suiker: $ 0,02
- Zout: $ 0,03
- Gist: $ 0,86
- Boter: $ 0,20
- Totaal: $ 1,58
Tijd: Extreem onbetaalbaar
Je moet het deeg laten rijzen, het naar beneden slaan, het opnieuw verdubbelen, het kneden en dan voor altijd bakken. Dus het kost je ongeveer drie uur, wat betekent dat het voor de meeste mensen alleen echt mogelijk is om in het weekend te maken.
Smaak: Beter dan al het andere in de hele wereld
Vonnis: Je zou het waarschijnlijk moeten kopen, maar het toch maken.
Er zijn manieren om de kosten van zelfgebakken brood de moeite waard te maken: in bulk kopen, kortingsbonnen toepassen, gewoon dingen stelen, wat dan ook. Maar vergeet de kosten even. Er is niks - niets - dat is te vergelijken met een huis dat ruikt naar
