Kā ietaupīt naudu par pārtikas precēm - Lappuse 4 - SheKnows

instagram viewer

Izolētas piecas piena pudeles
Saistīts stāsts. Mēs esam apsēsti ar uzņēmumu Loop, kas padara videi draudzīgu vienkāršāku nekā jebkad agrāk

Budžetam draudzīgs pienotava

Saglabājiet savu saulaino pusi uz augšu: Lai gan olu izmaksas pieaug līdz vairāk nekā USD 2 duci, tās joprojām ir uztura nozagšana: olas ir viens no ātrākajiem veidiem, kā pārvarēt pārpalikumus vai ātri izveidot sātīgas vakariņas. Kartona kastes no
18 bieži tiek atzīmēti, jo tie nav tik populāri kā klasiskais ducis. Un paņemiet pārdošanā jebkura izmēra olas; ja vien jūs necepat, nav svarīgi, vai tie ir lieli vai lieli.

Saki siers: Tas šķiet pretintuitīvi, taču, iztērējot 15 USD par mārciņu īpaši aromātiska siera, piemēram, Gruyère vai feta, faktiski var ietaupīt naudu. Tā kā garša ir spēcīga, ēdiena gatavošanai izmantosit mazāk.

Slaukiet to: Ja piena galons pārsniedz 4 ASV dolārus, kāpēc gan neizmēģināt pulverveida produktus cepšanai un ēdiena gatavošanai? Četru mārciņu kastīte ar sausu, beztauku pienu maksā apmēram 8 ASV dolārus, un pēc atjaunošanas iegūst piecus galonus.

Pārpublicēts ar Hearst Communications, Inc. atļauju. Sākotnēji publicēts:
lai ietaupītu naudu pārtikas precēs