Iš anksto pagamintas vs. naminis: kokius maisto produktus pirkti ir ką gaminti nuo nulio - Puslapis 7 - „SheKnows“

instagram viewer

makaronai
Vaizdas: Terese Condella/SheKnows

6. Makaronai

Kaina gaminti: Meh

rachael-ray
Susijusi istorija. Rachaelio Ray's „Avocado Cutting Hack“ skaldo internetą

Makaronai jau yra gana pigūs, todėl aš juos labai mėgstu. 16 uncijų fettuccine makaronų pakuotė jums gali kainuoti apie 1 USD ar mažiau, o 16 uncijų makaronų kainuoja daug daugiau:

  • Miltai: 1,80 USD
  • Kiaušiniai: 2,00 USD
  • Vanduo: 0,00 USD
  • Aliejus: 0,04 USD
  • Iš viso: 3,84 USD

Laikas gaminti: Borderline neverta

Valanda, tikriausiai ilgiau, jei neturite makaronų mašinos ir yra sugadintas kočėlas kaip aš. Paprastiems makaronams tai gali būti neverta.

Skonis: Geriau

Manau, kad naminiai makaronai yra daug geresni nei parduotuvėje nusipirkti, bet vėlgi, paprastai tai padaryti reikia pusdienio.

Verdiktas: Pirkite jį paprastą, padarykite jį išgalvotą.

Įdomu tai, kad perkant makaronus parduotuvėje, įprasti senieji angliavandeniai yra tikrai pigūs, bet jei norite makaronų su špinatų, saulėje džiovintų pomidorų, žolelių ir pan., tai tarsi makaronai pagaminti iš platinos, ir staiga jūs žiūrite į maisto prekių sąskaitą, kuri ribojasi prievartavimas. Taigi, jei norite išgalvotų daiktų, kaina vis tiek paprastai išlygins jų pagaminimo nuo nulio kainą.

Daugiau:Kasdienis įkvėpimas: gaminkite maistą nuo nulio