Pirkdami butelį vandens buteliuose galite sutaupyti pinigų, palyginti su atskirų butelių pirkimu, tačiau ar tikrai reikia pirkti vandenį? Ir jei jūs metate dolerius į gėrimų pardavimo automatus ar vienkartines mėgstamo gėrimo talpyklas, išleidžiate per daug grynųjų, kad gautumėte skysčių. Štai keletas pinigų taupymo patarimų dėl gėrimų, sutinkamai su Stephanie Nelson, geriau žinoma kaip kupono mama.Pirkdami butelį vandens buteliuose galite sutaupyti pinigų, palyginti su atskirų butelių pirkimu, tačiau ar tikrai reikia pirkti vandenį? Ir jei jūs metate dolerius į gėrimų pardavimo automatus ar vienkartines mėgstamo gėrimo talpyklas, išleidžiate per daug grynųjų, kad gautumėte skysčių. Čia yra keletas pinigų taupymo patarimų dėl gėrimų, kuriuos leido Stephanie Nelson, geriau žinoma kaip Kuponas mama.

Sutaupykite pinigų gėrimams
1. Praleiskite pardavimo automatus
„Kai mėgstate gaiviuosius gėrimus ar sportinius gėrimus, nusipirkite juos parduotuvėje ar vaistinėje ir atsineškite iš namų“, - rekomenduoja Nelsonas, laikomas geriausiu šalies kuponavimo ekspertu. „Prekybos automatai ir parduotuvės jums kainuos penkis kartus brangiau“.
2. Atsisakykite brangios pakuotės
Vietoj to, kad pirktumėte mėgstamų gėrimų porcijas, Nelsonas siūlo rinktis pigiausią indą. „Praleiskite išlaidas, susijusias su atskiromis sulčių dėžių pakuotėmis, [ir nepamirškite, kad] pagaminti punšą ar limonadą iš miltelių pavidalo mišinio yra pigiau nei nusipirkti 2 litrų“,-aiškina ji.
3. Būkite sveikesni su seltzeriu
Nustokite pirkti gaiviuosius gėrimus, kurie yra ne tik brangūs, bet ir ilgainiui kainuos jūsų sveikatą. „Sveikatos ekspertai jums pasakys, kad sumažintumėte soda ir suaugusiųjų gėrimus, kad numestumėte svorio“, - sako Nelsonas. „Išbandykite nebrangią, sveiką ir skanią gazuotų gaiviųjų gėrimų alternatyvą: seltzerio vandenį su šlakeliu vaisių sulčių“. Neleiskite savo vaikams gerti per daug vaisių sulčių.
4. Arbatą pasigaminkite patys
Ar kas savaitę apsirūpinate arbata buteliuose? „Užuot pirkę buteliuose išpilstytą ledinę arbatą iš parduotuvės, pasigaminkite už centus stiklinę“, - sako Nelsonas. „Išbandykite saulės arbatą ir sutaupysite energijos“. Tiesiog užpildykite didelį stiklainį vandeniu, įpilkite arbatos maišelių ir palikite uždengtą stiklainį lauke kelias valandas.
5. Praleiskite vandenį iš butelių
„Vanduo gali kainuoti net 10 USD už galoną, kai perkame jį atskiruose buteliuose, o 0,5 cento už galoną, kai užsukame čiaupą“, - sako Nelsonas. „Jei esate nepatenkintas vandens iš čiaupo kokybe, įsigyti filtrą yra pigiau nei įsigyti butelius su filtruotu vandeniu. Filtras ir ąsotis kainuoja, o tai kainuoja tik 22 centus už galoną. Esmė: nustokite pirkti buteliuose išpilstytą vandenį, kad sutaupytumėte pinigų.
Daugiau veganiška dieta patarimai!