Кім ЗольцякФотографія бікіні з її доньками, Бріель та Аріаною Бірманнами, викликала обурення за заохочення нездорового образу тіла.
![Мері Фіцджеральд](/f/95d3eed5cad50ab118e7376ce384940c.gif)
На фотографії Бріель позує зі стратегічно розміщеною рукою, щоб підбадьорити її сиськи, деякі качині губи та її ноги розставлені в модельній позі, тоді як Аріана повністю зігнута, а Зольчак займає позу в фон.
Подивіться цей допис на InstagramДопис, яким поділилася brielle (@briellebiermann)
Детальніше: Кім Золцяк йде в Instagram, щоб анонсувати новий дивовижний концерт (ФОТО)
І коментарі були менше про безпричинну природу фотографії в бікіні, а більше про те, що Зольцяк явно навчає своїх дочок -підлітків марнославству.
![Фотореакція бікіні Кім Золцяк в Instagram](/f/ec4dee9aa8a56ae4b1e02decc1e80b47.png)
![Реакція на бікіні Кім Золцяк в Instagram](/f/1d8414107fdda1f6ea4a7906cac4d77c.png)
![Відгук про бікіні Кім Золцяк](/f/db7a2299783f19f9a9a1192cd0ad5234.png)
![Відгук про бікіні Кім Золцяк](/f/f3a9636b5a54b55c0ad6894e0a3d5140.png)
![Відгук про бікіні Кім Золцяк](/f/52e23b5f94513f28ddebc4b4274f3f94.png)
Звісно, проблема не в тому, що Зольцяк качає бікіні зі своїми дочками. Кому байдуже!
Детальніше:Доньку Кім Золцяк розкритикували за те, що вона схожа на Кайлі Дженнер (ФОТО)
Це той факт, що вона явно підтримує ментальність "показати все це для камери". Одна справа - вибирати розміщення таких фотографій у свій час, а інша - робити це в компанії своїх вражаючих дочок -підлітків.
І якщо троє посміхалися разом для милого селфі в бікіні, добре. Але на цій фотографії явно все про сиськи, що не надто здорове послання для інших дівчат -підлітків.
Важливо також відзначити, що Золцяк та дівчата Бірманн рідко можуть опублікувати фотографії в ці дні, не відчуваючи своєї частки ненависті. Схоже, послідовники реаліті -телебачення Сім'я завжди знайде щось недобре в тому, що вони роблять чи говорять. І те, що це не обов’язково буде моїм голосом за момент року/матері - не означає, що я нічого не знаю про Золцяк як матір, коли камери не катяться. Тож справді, хто є хто судити?
Детальніше:Чоловік Кім Золцяк Крой надає підтримку найсимпатичнішим способом (ФОТО)
Я просто сподіваюся, що Зольцяк знадобиться час, щоб прищепити своїм дочкам не лише навички селфі, аніж вони самостійно зіткнуться з великим, поганим світом жорсткої критики.