Місі Франклін сьогодні ввечері вирушає на плавання - SheKnows

Золота медалістка Місі Франклін сподівається сьогодні на другу золоту медаль. Цього разу вона робить це зі своєю командою в естафеті 4 × 200.

Місі Франклін йде на плавання золото
Пов’язана історія. Команда Великобританії: 6 речей, які потрібно знати про команду Олімпіади -2016

Місі ФранклінЛише через один день після того, як вони змагалися один з одним, товариші по команді Сполучених Штатів Міссі Франклін та Еллісон Шмітт з’єднаються сьогодні ввечері у жіночій естафеті 4 × 200.

"Сьогодні ввечері на телеканалі NBC Міссі Франклін хоче завоювати свою другу золоту медаль - третю медаль загалом", - сказала представник мережі.

Франклін вже виграла золоту медаль на 100 метрів на спині серед жінок і сподівається виграти друге золото сьогодні ввечері.

До Франкліна та Шмітта приєднаються плавці Дана Фолмер та Шеннон Вріланд. Воллмер також уже виграв золоту медаль на Іграх у Лондоні 2012 року. За даними Yahoo! Спорт, вона також є тренерським партнером Майкл Фелпс.

Чоловічий плавець Майкл Фелпс а решта чоловічої збірної США з плавання виграла золоту медаль у чоловічій естафеті 4 × 200 у вівторок ввечері.

Фелпс і товариш по команді Райан Лохте також поверніться до басейну завтра ввечері на дистанції 200 метрів індивідуально. Але цього разу вони знову стануть конкурентами. І це буде справжня конкуренція.

"Фелпс є чинним олімпійським чемпіоном, а Лохте - чинним чемпіоном світу і чинним рекордсменом світу", - заявив NBC. "Фелпс відірвав Лохте менш ніж на десяту частину секунди під час випробувань".

Це буде другий раз, коли Лохте та Фелпс змагатимуться під час ігор у Лондоні - це змагання, яке Лохте виграв минулого разу. Цього разу Фелпс може мати перевагу, оскільки Лохте має ще одну гонку, 200 метрів на спині, всього за 30 хвилин до поєдинку.

Однак, якщо у нього все вийде, перегони можуть призвести до чудового подарунка до дня народження Райан Лохте, якому у п’ятницю виповнюється 28 років.

Місі Франклін також завтра виступатиме на дистанції 100 метрів вільним стилем. 17-річний плавець змагається за загалом сім змагань на цій Олімпіаді. Сьогоднішня подія стане її четвертою.

Маючи три медалі з цих чотирьох подій, Франклін напевно стане новою гарячою назвою майбутнього плавання Сполучених Штатів.