Bode Miller je končal z olimpijskimi igrami v Sočiju po poškodbi kolena - SheKnows

Bode Miller se je z zadnjega olimpijskega dogodka umaknil in navedel težave z kolenom - toda kaj bi lahko bila njegova zadnja olimpijska dirka, ne bo konec njegove kariere.

chrissy Teigen turkizna obleka
Sorodna zgodba. Cvrkutanje Chrissy Teigen na Twitterju ima skrivnega občudovalca v tej "najbolj seksi moški živi" alum
Bode Miller

Smučarska ekipa ZDA/Instagram

Po razočaranem zaključku veleslaloma se je Bode Miller umaknil s svoje zadnje dirke na olimpijskih igrah v Sočiju in si rešil koleno za svetovni pokal.

Miller, ki je na veleslalomu zasedel 26. mesto-več kot 2-1/2 sekundi za zmagovalcem zlate medalje Tedom Ligertyjem-je novinarjem povedal, da je med kolenom potegnil koleno. teka Super-G, ki je osvojil bronasto medaljo in ni želel tvegati, da bi z drugo olimpijsko dirko poškodoval možnosti za svetovni pokal.

Miller je vso zadnjo sezono preskočil po operaciji kolena.

Olimpijska smučarska reprezentanca ZDA je novico objavila na Twitterju, sam Miller pa je tvitnil, da je nad odločitvijo nadležen.

Glede na težave s kolenom in dejstvo, da bo na zimskih igrah leta 2018 star 40 let, je bil ta veleslalom morda zadnji Millerjev olimpijski dogodek doslej. Kljub verjetnemu in antiklimatičnemu koncu svoje olimpijske kariere je Miller še vedno najbolj zmagovalni smučar v zgodovini ZDA.