Brave je na prvem mestu blagajne-SheKnows

Dekliški film o ognjeno rdečelaski princesi, ki se ne želi poročiti, je ta vikend na blagajni premagal predsednika, ki sovraži krvopije.

Brave je s številko 1 udaril v oči
Sorodna zgodba. Croods gre jamarski na blagajno
Pogumno

Vampirji so na blagajnah ponavadi sesalci denarja, vendar ne ta konec tedna, ko je mala princesa, ki bi lahko prišla na prizorišče s ključavnicami, kolikor je seglo pogled. Najnovejša animacija podjetja Disney/Pixar, Pogumno, je po ocenah zaslužil 66,7 milijona dolarjev, kar pomeni, da je to mesto na prvem mestu Los Angeles Times.

Zmagovalec prejšnjega tedna, Madagaskar 3: Najbolj iskani v Evropi, pade na drugo mesto. Zgodba o živalskih živalskih vrtovih v New Yorku, ki se obupano poskušajo vrniti domov, je v blagajnah vrnila približno 20 milijonov dolarjev.

Abraham Lincoln: lovec na vampirje v prvem tednu na blagajni zasedel tretje mesto. Skrivna zgodba o predsedniku, ki je ubil nemrtve, je po ocenah zaslužila 16,5 milijona dolarjev Rok za Hollywood.

Zgodba o skupini ljudi in enem robotu, ki potuje v vesolje v iskanju smisla življenja,

Prometej, ta teden z ocenjenimi 10 milijoni dolarjev na četrtem mestu.

Še ena nekdanja številka ena, Sneguljčica in lovec, je ta teden ohranil z ocenjenimi 8 milijoni dolarjev donosov blagajne. Igra Kristen Stewart in Chris Hemsworth je s temno in slastno predstavo o klasični pravljici osvojila občinstvo.

Tom Cruise in Alec Baldwin zagovarjata rock 'n' roll v svetu Rock of Ages, ki se je ta teden uvrstila na šesto mesto. Rock muzikal režiserja Lak za lase zaslužil več kot 8 milijonov dolarjev v blagajnah.

Adam Sandler raunch-com o tem, da je najslabši oče na svetu, To je moj fant, je s ocenjenimi 7,9 milijona dolarjev prišel na sedmo mesto.

Zaokrožuje top 10 Maščevalci na osmem mestu s 7 milijoni dolarjev, Moški v črnem 3 na devetem mestu s 5,6 milijona dolarjev in indie komedijo o apokalipsi, Iskanje prijatelja za konec sveta, je zaslužil presenetljivih 3,8 milijona dolarjev, s čimer se je uvrstil med prvih 10 na desetem mestu.

Fotografija: Disney Pictures