FOTOGRAFIJE: Joey McIntyre teče na Bostonskem maratonu - SheKnows

Član NKOTB -a Joey McIntyre je dokazal, da so njegove vezi v Bostonu globoke, saj je drugo leto sodeloval na Bostonskem maratonu.

Lurd Leon
Sorodna zgodba. Madonnina hči Lourdes Leon vse to razkriva v tem neverjetnem Teal Latex Look for the Savage x Fenty Show
JoeyMcIntyreblackshirt

Fotografija: Alberto Reyes/WENN.com

V ponedeljek je na Bostonskem maratonu nekaj več kot eno leto preteklo na tisoče tekačev dnevne bombe so eksplodirale na cilju dirke. To leto, Novi otroci v bloku pevec Joey McIntyre se je spet pridružil množici tekačev, potem ko je bil leta 2013 priča hudobnosti.

Svojo izkušnjo je delil z Dostop do Hollywooda lansko leto. "Bil sem približno 150 metrov stran, zato sem slišal eksplozijo in vse." McIntyre je imel cilj prečkal le pet minut prej.

Letošnja dirka je bila namenjena praznovanju domoljubnega dne, spoštovanju preživelih in spominu na žrtve tragedije. McIntyre je uspešno prestopil ciljno črto z impresivnim časom na letošnji dirki.

Na cilju je objavil fotografijo s svojo dirkalno medaljo. Slika je bila opremljena z napisom: "To bom praznoval!!! 3:48:11 - hvala vam fantje!!! ”

click fraud protection

McIntyre ni bil edini fant-bander iz NKOTB, ki je tekel včeraj. Tudi Danny Wood je tekel in končal z močnimi 3:50. Fotografijo je delil na Instagram skupaj s svojo sestro, ki je preživela rak dojke, pozirala s svojo dirko.

Jasno je, da mesto domačinom Massachusettsa veliko pomeni. McIntyre je svoje misli pred dirko objavil na Tumblru. »Srce mi še naprej raste za to mesto. Biti del tega mesta je velik privilegij. Ta dirka. Ta povratek. Ta dom. Hvala, ker ste mi pomagali priti sem. "