Premade vs. domáce: Aké potraviny si kúpiť a čo pripraviť od začiatku - Strana 7 - SheKnows

instagram viewer

cestoviny
Obrázok: Terese Condella/SheKnows

6. Cestoviny

Náklady urobiť: Meh

rachael-ray
Súvisiaci príbeh. Hack na krájanie avokáda Rachael Ray rozdeľuje internet

Cestoviny sú už dosť lacné, a preto ich tak milujem. Balíček 16 uncí fettuccine rezancov vám môže priniesť asi 1 dolár alebo menej, zatiaľ čo 16 uncí cestovín stojí oveľa viac:

  • Múka: 1,80 dolára
  • Vajcia: 2,00 dolára
  • Voda: 0,00 dolára
  • Olej: 0,04 dolára
  • Spolu: 3,84 dolára

Čas urobiť: Hranica nestojí za to

Hodinu, pravdepodobne dlhšiu, ak nemáte stroj na cestoviny a ste rovnako postihnutí valčekom ako ja. V prípade obyčajných rezancov to nemusí stáť za námahu.

Ochutnať: Lepšie

Myslím si, že domáce cestoviny sú oveľa lepšie ako tie, ktoré ste si kúpili v obchode, ale opäť veci, ktoré zvyčajne vyžadujú polovicu popoludnia.

Verdikt: Kúpte si to jednoducho, urobte to fantastickým.

Je zaujímavé, že keď si kúpite cestoviny v obchode, obyčajné staré pack-o’-carbs sú skutočne lacné, ale ak chcete cestoviny s špenát, sušené paradajky, bylinky atď., sú to ako rezance z platiny, a zrazu hľadíte na účet za potraviny, ktorý hraničí s vydieranie. Takže ak chcete efektné veci, náklady sa zvyčajne vyrovnajú nákladom na ich výrobu od začiatku.

Viac:Každodenná inšpirácia: Uvarte si jedlo od začiatku