Dawn Harper i Kellie Wells rzucają cień na Lolo Jonesa – SheKnows

instagram viewer

Drużynowi zdobywcy medali w lekkiej atletyce USA, Dawn Harper i Kellie Wells, nie są zachwyceni uwagą ich niemedalowego kolegi z drużyny Lolo Jones jest coraz.

Rzut Dawn Harper i Kellie Wells
Powiązana historia. Zespół GB: 6 rzeczy, które trzeba wiedzieć o drużynie olimpijskiej 2016
Świt Harfiarz

Szybko, wymień medalistów zeszłej nocy na 100-metrowym wyścigu przez płotki. Nie, nie Lolo Jones. Nie stanęła na podium — a fakt, że wszyscy mówią o niej, a nie o prawdziwych zwycięzcach, naprawdę ich wkurza.

Jones przedstawia mediom fascynującą historię, ponieważ jest 29-letnią samozwańczą dziewicą, na którą nieźle się patrzy – a jej koledzy z drużyny mają do niej pretensje. Dawn Harper i Kellie Wells, którzy wczoraj zdobyli medal, powiedzieli Michelle Beadle z MSNBC, że są tak ponad kątem Lolo.

„Czuję, że miałem całkiem niezłą historię — operacja kolana na dwa miesiące przed próbami olimpijskimi w 2008 roku, aby stworzyć zespół, ale 0,007, a nie mieć umowę… pracując na trzech stanowiskach, mieszkając w akademiku, starając się, aby to zadziałało” – Harper, który zdobył srebro, wyjaśnione. „Zejście z biegania w cudzych butach i zdobycie złotego medalu. Uhhh, powiedziałbym, że byłem całkiem interesujący.

click fraud protection

„Po prostu czułem się, jakbym naprawdę ciężko pracował, aby reprezentować swój kraj w najlepszy możliwy sposób, zdobyć złoty medal i szczerze wyglądać tak jakby, ponieważ ich ulubieniec nagle nie wygrał, to po prostu tak: „Odsuniemy twoją historię na bok, a nadal zamierzamy odepchnąć tę”. zraniony. Tak było. To rani moje uczucia. Ale czuję, że pokazałem, że potrafię poradzić sobie z presją, wróciłem i myślę, że teraz musisz to trochę szanować.

Brązowa medalistka Kellie Wells zaostrzyła tę kwestię: W zasadzie zasugerowała, że ​​oni rządzą, a Jones ślini się.

„Cóż, myślę, że dziś wieczorem na podium zwyciężyły trzy dziewczyny, które zdobyły swoje miejsce i zdobyły medale, ciężko pracowały i zrobiły to, co musiały zrobić. I to wszystko, co naprawdę trzeba powiedzieć” – powiedziała.