Melania Trump auksjonerer bort hvit hatt fra Macron-besøk for $250 000 – SheKnows

Melania Trump finner nye måter å utvide merkevaren sin på i livet etter Det hvite hus, og noen av hennes nye satsinger er ganske kostbare for enhver interessert kjøper. Kommer i hælene på hennes nye NFT-virksomhet, lanserer Melania «Head of State Collection, 2022», som «minnes Trump-administrasjonens første offisielle statsbesøk», ifølge den tidligere førstedamens nettside.

Tiffany Trump, Donald Trump Jr., Kai
Beslektet historie. Se Donald Trump og flere av Trump-familien i dette fotoalbumet

Med et åpningsbud på $250 000 (ja, du leste det riktig), vil budgivere ha muligheten til å eie tre gjenstander i partiet: Herve Pierre-designet hvit hatt, båret og signert av Melania, en akvarell av henne med hatten, malt av kunstneren Marc-Antoine Coulon, og en NFT med bevegelse også laget av Coulon. Selvfølgelig vil "en del av inntektene" bli donert for å "gi fosterhjemsbarn tilgang til datamaskin vitenskap og teknologiutdanning" via Be Best Initiative - men det er uklart hvilken prosentandel som går til veldedighet.

Lazy lastet bilde
Melania TrumpRon Sachs - CNP/MEGA.

Melania er jobber hardt for å etablere identiteten hennes utenfor ektemannen Donald Trump og hun tar frimodig et skritt inn i teknologi, noe hun ikke har uttrykt interesse for tidligere. Hennes valg av moter fra garderoben hennes er også et merkelig valg, gitt besøket av den franske statsministeren Emmanuel 24. april 2018 Macron og hans kone, Brigitte, kom på et tidspunkt da pressen var fokusert på Donalds utenomekteskapelige affærer, inkludert pornostjernen Stormy Daniels.

Det vil være fascinerende å se hvor mye inntekt den dyre auksjonen vil trekke, men dette er sannsynligvis rettferdig begynnelsen på hennes fremtidige motesalg. Melania har en hel Washington D.C.-garderobe hun sannsynligvis ønsker å losse siden hun har vært ganske fast på å holde seg utenfor det politiske riket for godt.

Før du går, klikk her å se presidentfamilier gjennom årene.

Barack Obama, Michelle Obama, Malia Obama, Sasha Obama