Online bieden op Christie's en Sotheby's veilingen – SheKnows

Met een muisklik kunt u enkele van de meest prestigieuze veilingen overal ter wereld bijwonen, omdat veilinghuizen zoals Christie's en Sotheby's hun veilingen online hebben gehouden. Het is gemakkelijk om u aan te melden en te bieden bij deze veilinghuizen, hier is alles wat u moet weten om te bieden op prachtige items over de hele wereld.

Online veilingen

Christie's veilingen

Christie's veilinghuis biedt een uitgebreide website dat geeft veilingbezoekers een blik op al hun veilingen over de hele wereld. U kunt ze filteren op stad of op uw specifieke interesse, zoals verzamelobjecten, kunst, interieur of sieraden.

De eerste stap in het biedproces is: kijk in hun kalender en vind een interessante veiling; dan start u het registratieproces. De site vraagt ​​om uw contactgegevens, bijvoorbeeld naam, adres, telefoon, en vraagt ​​u vervolgens om uw bankgegevens.

U moet uw bankrekening en bankgegevens opgeven om de registratie bij de site te voltooien. Zodra u bent goedgekeurd en geregistreerd, kunt u beginnen met bieden op items, een kalender bijhouden met de door u gekozen veilingen en zelfs live online veilingen bijwonen. U kunt op alles bieden in elke veiling zodra uw account is ingesteld.

Sotheby's veilingen

Sotheby's biedt ook online bieden voor hun wereldwijde veilingen (Sothebys.com). Net als bij Christie's is het snel en gemakkelijk om u te registreren voor online bieden. De site biedt een online kalender, en registratie is een proces in één stap dat slechts enkele seconden in beslag neemt.

Vul uw contactgegevens in en u bent klaar om begin veilingen te kiezen en bieden op hun inhoud. Sotheby's biedt alles van kunst tot wijn op hun veilingen, en u kunt de valuta kiezen die u gebruikt om uw aankopen te betalen, zodat u vanaf elke locatie wereldwijd kunt bieden.

Het verschil tussen de online veilingen van Sotheby's en Christie's

Een belangrijk verschil tussen de twee veilingsites is dat: Sotheby's biedt niet al hun veilingen online aan, terwijl Christie's dat wel doet. Sotheby's biedt ook "Bied nu" en als u zich registreert voor een online "Bied nu"-paddle, kunt u overal ter wereld bieden met uw computer of mobiele telefoon. Ze bieden ook "icollect", een opslagfaciliteit voor collectiebeheer om vrijwel al uw collectie op te slaan, inclusief registratie- en identificatiepapieren.

Aanmelden voor een van deze sites biedt u verschillende voordelen, van vroege catalogusreleases tot nieuwsbrieven over aankomende veilingen (als u ervoor kiest deze te ontvangen). Door lid te worden, kunt u ook veilingcatalogi kopen om u te helpen beslissen op welke items u wilt bieden. Ontdek een andere wereld van online high-end veilingen wanneer u zich registreert bij deze sites en ontdek enkele van de meest verbluffende kunstwerken, meubels en wijn die u ooit bent tegengekomen.