Oprah veilt gekke swag uit haar appartement in Chicago - SheKnows

Oprah Winfrey heeft zojuist aangekondigd dat ze Chicago verruilt voor Hollywood, en alles moet weg. Maar dit is geen gewone werfverkoop in het weekend.

Oprah Winfrey
Verwant verhaal. Oprah heeft zojuist haar nieuwste boekenclubkeuze aangekondigd - en het is 36% korting op Amazon

Mama O veilt in april enkele van haar ongelooflijke kunst, verzamelobjecten, zilver en kleding in het Water Tower-appartement 25, het was net aangekondigd, dus natuurlijk konden we niet wachten om een ​​glimp op te vangen van enkele van haar schatten - en dat deed ze zeker leveren.

Het is niet verwonderlijk dat Oprah, naast een van 's werelds rijkste, machtigste en beroemdste vrouwen, ook oog heeft voor verzamelen.

'Ik heb mevrouw Winfrey lang vereerd als verzamelaar. Ik heb in 2003 een keer mevrouw Winfrey ontmoet, en we bespraken mijn visie en advies met betrekking tot verzamelen”, zegt Leslie Hindman, wiens veilinghuis de verkoop van de items zal afhandelen. “Het was meteen duidelijk dat ze uitgebreide marktkennis had en het tot een prioriteit had gemaakt om te vormen relaties met dealers, verzamelaars en contacten in de branche om weloverwogen beslissingen te nemen met betrekking tot: overnames.”

De opbrengst van de veiling komt ten goede aan de Oprah Winfrey Leadership Academy for Girls in Zuid-Afrika. Bekijk enkele van de ongelooflijke spullen die ze in de loop der jaren heeft verzameld en begin met sparen voor de veiling van 25 april. We weten niet voor hoeveel deze items uiteindelijk zullen worden verkocht, maar het is waarschijnlijk veilig om te zeggen dat je een behoorlijk dikke portemonnee nodig hebt om iets van deze swag te scoren.

1. Russische antieke kruk

Antieke Russische kruk

Afbeelding: Leslie Hindman Auctioneers, eigendom van de Oprah Winfrey-collecties

2. Jorg & Olif fiets

Jorg en Olif fiets

3. Chinese porseleinen vazen

Porseleinen vazen

4. Vergulde Russische pakkettafel

Russische tafel

5. Kubistisch huis schilderij

kubistisch huis

6. Oostenrijkse klok

Oostenrijkse klok

7. De rand van het zwembad schilderij

Rand van het zwembad

8. Het schilderij van de kleine moeder

De kleine moeder

9. Bloemen en tijdschriften schilderen

Jane Sutherland schilderij

10. Honden in sneeuw schilderen

Honden in de sneeuw

11. Hillsdale boerderij schilderij

Hillsdale boerderij

12. Zomermiddag schilderen

Zomermiddag