Dustin Hoffman veilt zijn kostbare bezittingen - SheKnows

Ant Anstead, Christina Anstead
Verwant verhaal. Christina Haack onthult de emotionele reden waarom ze het echtelijke huis van Ant Anstead in Newport Beach heeft verkocht
De verzamelobjecten van Dustin Hoffman worden geveild

Dustin Hoffman heeft duidelijk veel bezittingen, want de 76-jarige acteur heeft besloten dat het tijd is om zijn huis op te ruimen en honderden dure bezittingen en antiek te verkopen.

De Maak kennis met de Fockers acteur heeft een prachtig triplex appartement in het San Remo-gebouw aan Central Park West in Manhattan, New York City - het geweldige appartement dat voorheen toebehoorde aan Steven Spielberg, Steve Martin en Diane Keaton.

Het luxe appartement was gevuld met honderden verzamelobjecten en waardevolle bezittingen waarvan de Academy Award-winnende ster besloot dat ze op een veiling moesten worden geveild.

Hoffman stuurde meer dan 200 stuks onder de hamer en volgens de Pagina zes van New York Post,

deze omvatten kunstwerken, dure meubels en zelfs filmparafernalia die uit zijn privé-vertoningsruimte kwamen.

De items worden geveild in het Nye & Co-veilinghuis, online beschikbaar vanaf december. 3 t/m dec. 17. Pagina zes meldde dat er twee gesigneerde filmprojectoren, high-end designer Qing Dynasty-meubels, samen met stukken van Baccarat, Cartier en Steuben en Lalique-glas beschikbaar zijn.

De items bevatten ook iets waarvan je niet zou verwachten dat Hoffman het bezit - een uitgebreide collectie porseleinen poppen die begint bij slechts $ 25 tot maar liefst $ 1.500.

Andere hoogtepunten Pagina zes vermeld zijn onder meer “een met leer beklede George III-fauteuil, een 18e-eeuwse Ierse mahonie piertafel, een Regency étagère, een oversized gateleg-tafel en een paar Chinese piertafels met andere voorbeelden van Asian meubilair."

Helaas voor fans, de Regen man acteur heeft er niet voor gekozen om rekwisieten of memorabilia uit zijn eigen films onder de hamer te brengen.

Fotocredit: revolutionpix/WENN.com