Kanāda iegūst pirmo sudraba medaļu! - Viņa zina

Mēs noteikti esam stūmēji. Svētdien mums bija tikai viena vientuļa medaļa, un trešdien mums jau ir piecas! Ne pārāk noplucis, Kanāda!

Kanāda iegūst pirmo sudraba medaļu!
Saistīts stāsts. GB komanda: 6 lietas, kas jāzina par 2016. gada olimpisko spēļu komandu

Kanādas vīriešu airēšanas izlase 2012. gadā Londonā iegūst sudraba medaļuPēc vakardienas Kanādas medaļu skaita trīs bronzu piesaistīšanas šim skaitlim varam pievienot sudrabu!

Kanādas vīriešu astoņas airēšanas ekipāžas un zelta medaļas ieguvējas ir izcīnījušas vietu Olimpiskais šorīt uz goda pjedestāla. Pēc satricinošā karstuma priekšnesuma sestdien un cerīgas sacensības pirmdien Atkārtoti, ekipāža šodienas finālā nopelnīja sudraba medaļu.

Godīgi sakot, sacensību vidū tas neizskatījās tik daudzsološi... Vācijai un Lielbritānijai saglabājot līderpozīcijas, Kanāda pastāvīgi ierindojās trešajā vietā. Bet pēdējos 500 metros mūsu puiši uzstājās uz priekšu un atstāja Lielbritāniju putekļos pēc laika 5: 49,98. Pirmo vietu ieguva Vācija.

Klāra Hjūzsa riteņbraukšanā Londonas 2012. gada olimpiskajās spēlēs

Citās sacīkstēs Kanādas vieglatlēta dieviete Klāra Hjūza ierindojās piektajā vietā riteņbraukšanas individuālajā braucienā sievietēm ar laiku 38: 28,96. ASV ieņēma pirmo vietu, Vācija otro un Krievija trešo vietu. Mēs tomēr lepojamies ar Hjūsu - viņa ir neticama sportiste.

Sinhronizētajā 10 metru niršanā vīriešiem sestajā vietā ierindojās kanādietis Aleksandrs Despatijs un Ross Rūbens; konkurence šiem diviem bija pārāk spraiga, un tas arī parādīja. Ķīna šajā konkursā ieguva zeltu, Krievija ieguva sudrabu, bet ASV saņēma bronzu.

Un tas ir Kanādas apkopojums šodien. Lai arī kā mēs vēlētos pārspēt ASV un Lielbritāniju, mēs esam bezcerīgi iemīlējušies savos sportistos un esam lepni par viņiem neatkarīgi no tā.

Klāras Hjūšas fotogrāfija ar WENN.com pieklājību.
Airēšanas komandas foto - no kreisās uz labo: Gabriels Bergens, Duglass Csima, Robs Gibsons, Konlins Makbejs, Malkolms Hovards, Endrjū Bērns, Džeremijs Brauns, Vils Krūms un Braiens Praiss - pieklājīgi no Kanādas olimpiskās spēles Komiteja. Fotografēja Jason Ransom.