Kanādas komanda 12. dienā iegūst trīs medaļas! - Viņa zina

instagram viewer

Kanādiešu lepnums nekad nemazinās, bet mūsējie šodien noteikti parādīja savu meistarību ar trim medaļām. Turklāt vairāk pjedestāla vietu ASV, Ķīnai un Īrijai.

Kanādas komanda iegūst trīs medaļas
Saistīts stāsts. GB komanda: 6 lietas, kas jāzina par 2016. gada olimpisko spēļu komandu
Ādams van Koeverdens

Mēs ceram, ka jūsu kļavas lapu karogs plīvo augstu, jo 12. diena plkst Olimpiskās spēles ir bijis ļoti laipns pret mums. Tātad apkoposim: kurš uzvarēja, zaudēja un vienkārši satricināja stadionu?

Marks Oldershaw

Kā parasti, sāksim ar Canuck sasniegumiem. Ādams van Kēverdens (attēlā iepriekš) ieguva sudraba medaļu smailītes smailītē vīriešiem 1000 metros, rezervējot 3: 27.170. Zelts tika piešķirts norvēģim Larsenam, bet bronza - vācietim Hofam. Marks Oldershaw (pa labi) ar lepnumu uzstājās uz goda pjedestāla un saņēma bronzas medaļu kanoe airēšanā vīriešiem 1000 metru distancē. Zelta medaļu ieguva vācietis Brendels, bet sudrabu ieguva spānis Kals Figeroa.

Dāmu spēks

Protams, neviens medaļu skaitlis nav pilnīgs bez kādas dāmu varas. Britu Kolumbijas dzimtā Kerola Huina nopelnīja bronzas medaļu brīvajā cīņā 48 kilogramos sievietēm, kas bija neizšķirta ar amerikāņu cīkstoni Klarisu Kjoko Mei Lingu Čunu. Zeltu šajās sacensībās izcīnīja japānis Obara, bet sudrabu saņēma Azerbaidžānas Stadnyk.

click fraud protection

Runājot par dāmu spēku, amerikāņu skrējēja Alīsone Fēliksa izcīnīja zelta medaļu 200 metru skrējienā sievietēm, sasniedzot pulksten 21.88. Sudrabs tika Jamaikas Fraser-Pryce, bet bronza citai amerikāņu sportistei Carmelita Jeter. Veronika Kempbela-Brauna ierindojās ceturtajā vietā; diemžēl viņa nekļūs par pirmo sievieti, kas uzvarējusi trases sacensībās trīs olimpiskajās spēlēs pēc kārtas.

Lēkšana

Lai gan zelts medaļu lēcienā jau nodrošināja Gērdats, par sudraba un bronzas medaļām šodien cīnījās īrs Sians O’Konors un nīderlandietis Gerko Šroders. Šroders, braucot ar zirgu, kura nosaukums ir Londona, ieguva sudraba medaļu, bet O’Konors, braucot ar Blue Lloyd 12, ieguva bronzu (Īrijas pirmā medaļa Londonā 2012. gadā). Ceļš, puiši, un jūs, skaistas, majestātiskas radības (protams, zirgi).

“Pagājušajā naktī es teicu sievai, ka ieiešu un lēkāšu kārtīgi, un viņa teica:“ Sapņo tālāk. ”Tik daudzi cilvēki ir ieguldījuši daudz darba, lai es šeit nokļūtu. Tas ir bijis brīnišķīgs ceļojums, ”pēc sacensībām paziņoja O’Konors.

Galda teniss

Nobeigumā un dienas kronai Ķīnai joprojām pieder galda teniss, ja jums rodas šaubas. Komanda šodien izcīnīja zelta medaļu vīriešu finālturnīrā, ar 3: 0 pārspējot Korejas Republikas komandu. Vācija izcīnīja bronzas medaļu un uzvarēja Honkongu, lai to iegūtu. Šī ir tikai vēl viena medaļa Ķīnas jau apjomīgajai zelta kaudzei; galda tenisa sieviešu komanda vakar izcīnīja zelta medaļu.

Tur jums tas ir. Diezgan notikumiem bagāta diena mājas zālienam, un, protams, daudz uzvaru visā pasaulē. Īpaši apsveicam mūsu sportistus un Īriju par pirmās medaļas iegūšanu! Viedokļi?

Fotogrāfijas ar Kanādas Olimpiskās komitejas atbalstu. Fotogrāfs: Džeisons Ransoms