Brīdinājums par pludmales volejbola spoileri: kuri amerikāņi ieguva zeltu? - Viņa zina

Mēs zinājām, ka uzvarēs amerikāņu komanda, bet vai čempions, kurš atgriežas, vai neveiksminieks aizveda zeltu mājās?

meghan-markle-princis-harijs-pasaules pilsonis
Saistīts stāsts. Tāpēc mēs domājam Princis Harijs & Meghan Markle filmēja viņu parādīšanos Global Citizen Live
pludmales volejbols

Tas bija skaidrs, ka ASV komanda izcīnītu zelta medaļu sieviešu pludmales volejbolā Londonā Olimpiskās spēles, bet kuras komanda uzvarētu, bija jautājums.

Misty May-Treanor un Kerri Walsh bija divkārtējie olimpiskie čempioni, kuri ieradās mačā, un viņi cerēja izcīnīt savu trešo uzvaru.

Pusfinālā viņiem bija smags mačs pret Ķīnu, bet galu galā tika izcīnīta uzvara.

Otra ASV komanda-Aprīlis Rosss un Dženifera Kesija pusfinālā aizvadīja tikpat smagu cīņu pret Brazīliju.

Bet abas komandas savās pusfināla spēlēs izcēlās ar virsotni un zināja, ka cīnīsies par zeltu pret dažām savējām.

Saskaņā ar Londonas 2012. gada oficiālo vietni, pirmais sets šodien sākās diezgan vienmērīgi, abām komandām jau sākumā neizšķirti 13-13. Bet Mejs-Treanors un Valšs pavilka uz priekšu un uzvarēja setā.

Otrais sets iesākās līdzīgi.

"Abas komandas smagi cīnījās, lai otrajā setā iegūtu pārsvaru, un Ross un Kesija atvilka pretiniekus ar labi savlaicīgu dūzi, panākot 7: 7," sacīja London2012.com. "Tomēr trīs taisnas kļūdas ļāva Mejam-Treanoram un Volšam atkāpties, un pēc tam viņi izcīnīja uzvaru, rezervējot četrus spēles punktus."

Tas Mejam Treanoram un Volšam dod trešo olimpisko titulu pēc kārtas un zelta medaļu.

Mierinājuma spēlē Ķīna sāka ar agru pārsvaru, bet Brazīlijas komanda beidzot cīnījās par bronzas medaļu.

Kesijai pat ar zaudējumu viņai tika pasniegta viena dāvana, ko viņa bija lūgusi - princis pūlī.

Princis Harijs šodien apmeklēja pēdējo spēli starp amerikāņiem kopā ar britu riteņbraukšanas zelta medaļu ieguvējām Lauru Trotu un Džeisonu Keniju.

"Mēs jau pāris mēnešus esam tvītojuši un atklājuši viņa vārdu," sacīja Kesija ASV šodien pirms olimpiādes. “Vēl nav bijis kontaktu, bet būtu lieliski, ja viņi (karaliskās ģimenes locekļi) būtu jebkurā spēlē. Tas būtu lieliski sportam. ”