Vēl divas medaļas Kanādai un jauni rekordi! - Viņa zina

Šodien mēs lepojamies ar savu Kanādas komandu, un mūsu rezultātam pievienotas vēl divas medaļas. Turklāt dienas kopsavilkums ar medaļām Ķīnai un jauniem rekordiem skrējējiem!

Vēl divas medaļas Kanādai un
Saistīts stāsts. Komanda GB: 6 lietas, kas jāzina par 2016. gada olimpisko spēļu komandu
Desiree Scott

Vai varat tam noticēt? Ir 13. diena Olimpiskās spēles! Apgrūtinājumi: vēl divas medaļas dzimtenei, nedaudz zelta Krievijai un Ķīnai, kā arī jauns pasaules rekords Kenijas skrējējam.

Futbols

Vispirms Kanādai šī ir bijusi futbolam bagāta diena. Mūsu dāmas par bronzas medaļu ar 1: 0 pārspēja Franciju-kā solīts-galu galā veiksmīgi nopelnot savu vietu uz goda pjedestāla, taču ne bez izaicinājumiem. Šī komanda tagad ir futbola spēks ar sīvu reputāciju.

"Viņi bija vienkārši ievērojami. Viņi bija apsēsti, ”paziņoja komandas galvenais treneris Džons Herdmens. "Es ceru, ka mēs varam vienkārši atpūsties, izbaudīt mirkli un sagatavoties 2016. gadam."

Cīņa

Vēl vienu vietu uz goda pjedestāla nopelnīja Tonija Verbeika, kura izcīnīja sudraba medaļu sieviešu cīņā, 55 kilogramu klasē. Zelts tika japānietei Saori Jošidai, bet bronza - Kolumbijas Džekelīnai Renterijai Kastillo un Jūlijai Ratkevičai no Azerbaidžānas. Šī Verbēkai būs trešā reize uz goda pjedestāla olimpiskajā karjerā, jo 2004. gada olimpiskajās spēlēs viņa izcīnīja vēl vienu sudraba medaļu un 2008. gadā - bronzu. Sēž Kanādas medaļu skaits

purdy pulksten 16.

Krievija šodien lepojas pēc tam, kad 21 gadu vecā Natālija Vorobjeva piecas reizes iespaidīgi piesprauda savu pretinieku pasaules čempione bulgāre Stanka Zlateva Hristova, zelta medaļas cīņā sieviešu cīņā 72 kilogrami fināls. Hristovai palika sudrabs, Spānijai Maider Unda un Kazahstānai Guzel Manyurova - bronza. Neapstrādāta jauda tieši tur. Labi darīts, dāmas!

Peldēšana

Vēl viens zelts Ķīnai, valstij atkal pieder peldēšanas mačs. Kopš kvalifikācijas kārtas Čens Roulins ir bijis labākais suns un finālā vēlreiz pierādīja savu meistarību ar kopējo punktu skaitu 422,30, nopelnot savu otro zelta medaļu Londonā 2012. gadā. Vienkārši, lai perspektīvā parādītu šo neticamo rezultātu, sudraba medaļu saņēma 16 gadus vecā Austrālijas ūdenslīdēja Bretaņa Brobena, kura, lai arī bija vistuvāk izaicinājumam Čenam, atpalika par 55,80! Jūs nevarat nepārspēt Čenu par šī sporta veida prasmju sarežģītību. Bronza tika Malaizijas Pandelelai Rinong Pamg.

Track

Vieglatlētikā vīriešiem 800 metros zelta medaļu izcīnīja kenijietis Deivids Lekuta Rūdiša, kurš ar 1: 40,91 (pārspējot savu veco rekordu) sasniedza jaunu pasaules rekordu sportā. 18 gadus vecais Naidžels Amoss no Botsvānas ieguva sudrabu ar 1: 41.73, uzstādot jaunu valsts rekordu. Kenijietis Timotijs Kitums 1: 42.53 izcīnīja valstij vēl vienu medaļu - bronzu. Lai gan daži no mums nevar skriet uz autobusu no rīta, šie sportisti uzstāda pasaules rekordus. Krāsojiet mūs ar bijību.

Notikumiem bagāta diena, daudz medaļu. Īpašs uzsaukums mūsu kanādiešu dāmām un rekordistiem, visapkārt augstie piecinieki! Viedokļi?