Krievijas zelta, Kanādas bronza 14. dienā - SheKnows

Mēs neesam izvēlīgi, bet vai ik pa laikam Kanāda var izcīnīt zelta medaļu? Tuvojoties 14. dienai, šeit ir jūsu medaļu skaits.

Krievijas zelta, Kanāda joprojām bronza
Saistīts stāsts. GB komanda: 6 lietas, kas jāzina par 2016. gada olimpisko spēļu komandu

Vairāk bronzas Kanādai

Medaļas

The Olimpiskās spēles lēnām, bet noteikti tuvojas noslēgumam, bet medaļas turpina līt. Šeit ir 14. dienas zelts, sudrabs un bronza.

Peldēšana

Saņemot Kanādai 17. medaļu, britu Kolumbijas pārstāvis Ričards Veinbergers šodien vīriešiem izcīnīja bronzu 10 kilometru peldēšanas maratons, pulkstenis 1: 50: 00,3; viņš tikai 5,2 sekundes atpalika no zelta medaļnieka tunisieša Oussama Mellouli. Sudraba medaļu saņēma vācietis Tomass Lurcs.

Cīņa

Vēl viena cīņas medaļa šodien Krievijai tika pasniegta brīvā stila 55 kilogramu klasē pēc tam, kad Džamals Otarsultanovs šauri apsteidza savu pretinieku, gruzīnu Vladimeru Khinchegashvili, 1-0 4-3. Šī ir Krievijas ceturtais zelta medaļa sportā. Khinchegašvili tika apbalvots ar sudrabu, Korejas Republika Kjongiljanga un japānis Šiniči Jumoto-bronza.

Sinhronā peldēšana

Tā kā Krievija nekad neatpūšas, uzņēma valsts sieviešu sinhronās peldēšanas komandu cits zelta medaļa ar kopējo punktu skaitu 197,030. Kopš 1998. gada komanda izcīnīja zeltu visos pasaules čempionātos un 2008. gada Pekinas spēlēs stāvēja uz goda pjedestāla. Ķīnai šajās sacensībās palika sudrabs, bet Spānijai bronza.

Burāšana

Pārsteidzoši zelta medaļu izcīnīja Jaunzēlande: sieviešu duets Jo Aleh un Olivia Powrie ieguva galveno balvu burāšanas 470 sacensībās. Šī Jaunzēlandei bija ceturtā zelta medaļa un 12. vieta kopumā. Lielbritānija finālā saņēma sudrabu, bet Nīderlande ieguva bronzu. Labi darīts, dāmas!

Track

ASV komanda izcīnīja vēl vienu zelta medaļu un vienlaikus uzstādīja jaunu rekordu. Sieviešu 100 metru stafetes komanda uz goda pjedestāla pacēlās ar laiku 40.82. Visas Amerikas komandas dāmas bija jau zelta medaļnieki - tagad tas ir iespaidīgs. Uz papēžiem Jamaikas komanda ieguva sudrabu ar 41.41, bet Ukraina ieguva bronzu ar 42.04.

Lieliska sporta meistarība šeit, vai ne? Īpašs uzsaukums ASV stafetes dāmām un, protams, Kanādas peldētājam Ričardam Veinbergeram. Viedokļi?