Iš anksto pagamintas vs. naminis: kokius maisto produktus pirkti ir ką gaminti nuo nulio - Puslapis 9 - „SheKnows“

instagram viewer

duona
Vaizdas: Terese Condella/SheKnows

8. Duona

Kaina: Neblogai

rachael-ray
Susijusi istorija. Rachaelio Ray's „Avocado Cutting Hack“ skaldo internetą

Pigi parduotuvėje parduodama duona kainuoja apie 1 USD, kartais mažiau, kai ji parduodama. Įbrėžta duona jums kainuos apie 50 procentų daugiau:

  • Pienas: 0,04 USD
  • Miltai: 0,43 USD
  • Cukrus: 0,02 USD
  • Druska: 0,03 USD
  • Mielės: 0,86 USD
  • Sviestas: 0,20 USD
  • Iš viso: 1,58 USD

Laikas: Itin draudžiamas

Turite leisti tešlai pakilti, mušti ją, dar kartą padvigubinti, išminkyti ir tada kepti amžinai. Taigi daugumai žmonių tai užtruks apie tris valandas, o tai reiškia, kad tai tikrai įmanoma padaryti tik savaitgaliais.

Skonis: Geriau už viską pasaulyje

Verdiktas: Turbūt turėtum jį nusipirkti, bet vis tiek pasigaminti.

Yra būdų, kaip galite nusipirkti duonos, kuri pagaminta nuo įbrėžimų, kainos: pirkti dideliais kiekiais, pritaikyti kuponus, tiesiog pavogti daiktus, bet ką. Tačiau sekundei pamirškite apie išlaidas. Nėra nieko - nieko - palyginti su namais, kurie kvepia kepimo duona, o geras kepalas angliškos skrudintos duonos padės jums suprasti, kodėl skrebučiai iš tikrųjų gamino pusiau padorus pusryčius.

iš anksto pagamintas vs naminis: kuris yra geresnis
Vaizdas: Terese Condella/SheKnows