A futó anya 268 mérföldes ultramaratont nyer, miközben emlőtejet pumpál-SheKnows

instagram viewer

Ultra-futás nem más, mint az epika. Mentálisan kihívást jelent, érzelmileg megterhelő és fizikailag megterhelő-ezért az ultrafutók hónapokig edzenek. És ha új szülő vagy? Ez az edzés végtelenül nehezebbnek érezheti magát; elvégre a pályán eltöltött idő azt jelenti, hogy elvették a családjától. De egy nő kemény munkája nemrégiben meghozta gyümölcsét. Ultramarathoner és új anya Jasmin Paris 268 mérföldes versenyt nyert-miközben anyatejet pumpált.

Shawn Johnson East, Andrew East/Priscilla Grant/Everett
Kapcsolódó történet. Shawn Johnson East őszintén reagál a rajongókra, akik úgy gondolják, hogy az anyaságot könnyűnek látja

Csak hogy egyértelmű legyen, Paris nem szivattyúval a kezében lépte át a célvonalat. A skót Edinburgh-i állatorvos elmondta a BBC News-nak, hogy míg elegendő fagyasztott teje volt 14 hónapos kislányának, szivattyú az ellenőrző pontokon az út mentén, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem kapott tőgygyulladást.

„Azt hittem, abbahagyom szoptatás ekkor már megpróbálta, amikor Rowan 1 éves volt, de karácsonykor két vírust kapott, és vissza kellett mennem, hogy többször etessem az éjszakát, hogy megnyugtassam ” - mondta Paris. Így körülbelül fél tucatszor állt meg. "Bár a tejtermelésem csökkent a verseny során, az öt ellenőrzőpontból négyben fejeztem ki."

click fraud protection

De ez még nem minden. Párizs nem csak megnyerte a versenyt; ő rossz helyzetű ez több mint 12 órával megdöntötte a pályarekordot. Hivatalos ideje 83 óra 12 perc és 23 másodperc volt.

Paris egyike azoknak az ultra-anyukáknak, akik pumpáltak vagy etettek a tanfolyam alatt. Szeptemberben az ultrafutó Sophie Power egy 166 kilométeres esemény során tovább szoptatta 3 hónapos gyermekét. 2016 -ban négygyermekes anyuka, Emily Sabato ápolta a TCS New York City Marathon futása közben, és számtalan más anya tette ugyanezt.

Párizs azt is elmondta a BBC News -nak, hogy a verseny baromi kemény volt. „Az első éjszaka volt a legnehezebb számomra lelkileg, mert távol voltam a lányomtól… az is volt a legnehezebb verseny, amit az idő és az időjárás miatt megtettem, de nagyon boldog vagyok, mert megadtam magam legjobb lövés. Keményen versenyeztem, és… ez egy életre szóló élmény volt. ”

Most, ha megbocsát, ez a nagyon terhes futó és író (aki éppen Cheetost evett és egy csokoládét) regisztrál a New York -i maratonra, mert csak inspirációt kaptam.