Wing Bowl XX: Kobayashi átveszi a címet – SheKnows

Takeru Kobayashi az új SportsRadio 94 WIP Wing Bowl XX bajnoka Joey Squibb legyőzése után. Hány csirkeszárny kell ahhoz, hogy bajnok legyél? Lenyűgöző (és rekorddöntő) 337 szárny!

costco
Kapcsolódó történet. A Costco mindenki kedvenc őszi sütijét tortává változtatta, és a pékségük még soha nem nézett ki ennyire vonzónak
Halom csirkeszárny

Philly.com ma arról számolt be, hogy Kobayashi a második kör végére több mint 60 csirkeszárnyal előzte meg a regnáló bajnok Joey Squibbet. A meccset azonban egy ponton hányva majdnem elvesztette. A Wing Bowl szabályai szerint: "Ha felemelkedsz, távozol." Kobayashi (és az összes bámészkodó) szerencséjére le tudta tartani a csirkeszárnyakat.

Úgy tűnt, hogy a közönség határozottan Joey Squibb mellett áll, és kifütyülték Kobayashit, miközben ő hajszolt győzelmére. Squibb számára azonban még nincs veszve minden, aki korábban a verseny legjobb helyi evőjének számító autót nyert.

A csirkeszárnyak mellett Kobayashi többek között hot dog-, hamburger- és sült sertészsemle-evő versenyeket is nyert.