Předem vs. domácí: Jaká jídla si koupit a co vyrobit od nuly - Page 7 - SheKnows

instagram viewer

těstoviny
Obrázek: Terese Condella/SheKnows

6. Těstoviny

Náklady dělat: Meh

rachael-ray
Související příběh. Hack na stříhání avokáda Rachael Ray rozděluje internet

Těstoviny jsou už docela levné, a proto je tak miluji. Balíček 16 uncí fettuccine nudlí vám může zabrat asi 1 dolar nebo méně, zatímco 16 uncí těstovin stojí mnohem víc:

  • Mouka: 1,80 $
  • Vejce: 2,00 USD
  • Voda: 0,00 $
  • Olej: 0,04 USD
  • Celkem: 3,84 $

Čas dělat: Hranice nestojí za to

Hodinu, pravděpodobně delší, pokud nemáte stroj na těstoviny a jste na tom stejně špatně jako váleček. U obyčejných nudlí to nemusí stát za námahu.

Chuť: Lepší

Myslím, že domácí těstoviny jsou mnohem lepší než kupované v obchodě, ale zase věci, které obvykle vyžadují půl odpoledne.

Výrok: Kupte si to jednoduše, udělejte to efektní.

Zajímavé je, že když si koupíte těstoviny v obchodě, běžné staré pack-o’-carbs jsou opravdu levné, ale pokud chcete těstoviny s špenát, sušená rajčata, bylinky atd., jsou to jako nudle z platiny a najednou zíráte na účet za potraviny, který hraničí s vydírání. Pokud tedy chcete efektní věci, náklady se obvykle stejně vypořádají s náklady na jejich výrobu od nuly.

Více:Každodenní inspirace: Uvařte si jídlo od nuly