Симоне Бийлс става най-украсената гимнастичка в световната история-SheKnows

Като момиче, всички! Сега Симоне Бийлс е най -украсената гимнастичка в историята на световните първенства - мъжки или женски - след като счупи предишния рекорд в неделя. Може би най-голямата гимнастичка на нашето време (или знаете ли, някога), 22-годишната си осигури мястото на върха, като взе 24-те сиth и 25th световни медали, и двата златни. Всъщност, от шестте златни медала, които ще бъдат раздадени на състезанието в неделя в Щутгарт, Германия, Biles грабна пет.

Мери Кейн Мери Кейн си тръгва
Свързана история. Бегачката Мери Кейн говори за културата на емоционалната и физическата злоупотреба в проекта на Nike's Oregon

Според Ню Йорк Таймс, Бийлс вече беше станала най-украсената жена в историята на световните първенства, когато тя спечели 21ул медал в отборното състезание. Но това бяха последните й две индивидуални победи за нейната рутина на пода и балансиращата греда, която й позволи надминаха рекордните 23 световни медала на белоруса Виталий Щербо - рекорд, който се държи от тогава 1990 -те години.

Въпреки че Biles се е борил с гредата в миналото, след като не успя да спечели златото на събитието на Олимпиадата през 2016 г. в Рио, тя не показа никакви признаци на проблеми с представянето си в неделя. И тя спечели тези 25

th злато с нея упражнение на пода, за да спечелите 15.133 точки, което я постави с пълна точка пред второто място американската гимнастичка Суниса Лий.

След като чу резултатите, които ще затвърдят мястото й в учебниците по история, Бийлс скочи от мястото си от вълнение.

Симон Бийлс е най -голямата гимнастичка на всички времена ♥ ️ pic.twitter.com/vxek2G1sje

- DopeBlackDads (@dopeblackdads) 13 октомври 2019 г.

.@Simone_Biles завършва #Щутгарт2019 с общо 25 световни медала⁠ - два повече от всеки в историята.

Вълнението за Токио 2020... не може да бъде сдържано. #Щутгарт2019pic.twitter.com/w7bn3SwLQr

- Отбор САЩ (@TeamUSA) 13 октомври 2019 г.

Как го прави? Тя дори не е сигурна. Говорейки на Timesслед като спечели петата си световна титла в многобоя в четвъртък тя призна: „Не знам; Имам чувството, че не съм аз. Понякога се чудя как го правя. Имам чувството, че просто не съм аз. Иска ми се да мога да имам преживяване извън тялото, за да стана свидетел, защото понякога си мисля, че полудявам. " Тогава Бийлс добави: „Наистина не знам как го правя понякога“.

Бийлс очевидно е, както казаха нейните съотборници, КОЗАТА. И ако имате нужда от друга причина да я обичате, помислете за този цитат от рекордната гимнастичка, циркулираща в Twitter (и която Самата Бийлс ретвитира тази вечер): „Чувствам, че трябва да научим младежите, че е добре да кажат:„ Да, добре съм. “И това не е от самоувереност. Това е каквото е, в края на деня. Спечелих пет световни титли и ако кажа: „Аз съм най -добрата гимнастичка на света“ (реакцията е), „О, тя е нахална, погледнете я сега.“ Не, фактите са буквално на хартия. Мисля, че е важно да научим младите хора на това. "

Да, госпожо, вие правите това! Поздравления за Biles за нейните исторически победи този уикенд.