Когато сте кралица на Англия, стабилният доход вероятно не е нещо, за което наистина трябва да се стресирате. Когато си кралица Елизабет Аз, това си нещо ти наистина ли не е нужно да се стресирате.

Принц Хари и Меган Маркъл, херцог
Свързана история. Съобщава се, че Меган Маркъл е пренебрегнала този подарък за рождения си ден от баща си

Повече ▼:Кралица Елизабет II е наела еквариум и това е важен етап

Кралица Елизабет, която притежава коне, откакто получи първото си шетландско пони на 4 -годишна възраст, е изградила доста впечатляваща конюшня от състезателни чистокръвни породи. И през целия си живот кралицата е спечелила близо 9 милиона долара в расови портмонета заради тези породисти.

Според CNN, Конете на Елизабет спечелиха 451 състезания от 1988 г., когато станаха рекорди. Това е от 2 815 старта, което й дава коефициент на печалба от малко под 16 процента. И през 1954 г., и през 1957 г. тя е обявена за собственик на британския шампионат за плоски състезания. Тези постижения и сумата, която тя спечели, правят кралицата 11-та по успех собственик на състезателен кон в историята на конните състезания, но последните две години бяха особено успешни за нея. Миналата година нейните коне донесоха $ 731,413, а досега тази година те спечелиха 20 състезания, възлизащи на $ 542,531 до момента.

Повече ▼:Кралица Елизабет II да се кара на пони е официално най -сладкото нещо някога

The кралско семейство има дълга история на отглеждане и езда на коне. Елизабет е завършена ездачка, която наследи първите си състезателни коне от баща си, крал Джордж VI, през 1952 г.

Тази новина наистина не би трябвало да е изненадваща, като се има предвид колко голяма част от живота на Елизабет се върти около коне. По време на царуването си като кралица, тя присъства на много кралски церемонии на кон и в многобройни интервюта тя говори за любовта си към конете и спортовете около тях.

Повече ▼: Кейт Мидълтън споделя очарователния прякор на принц Джордж за кралицата

И все пак 9 милиона долара са поразителна сума пари за спечелване в такъв труден и непредсказуем спорт. Просто добавете това към списъка с неща, които правят кралица Елизабет един от най -лошите монарси в историята.