5 Весели реакции в Twitter на мача между САЩ и Германия на световното първенство-SheKnows

instagram viewer

Вероятно по -голямата част от хората бяха малко объркани от напредъка на Team USA в Световна купавъпреки загубата срещу Германия. Потребителите на Twitter видяха това като възможност да направят някои подходящи шеги.

Ню Йорк, Ню Йорк - 8 януари,
Свързана история. Джейми Лий Къртис разкри най -тъжното противоречие на славата, което научи от родителите си на знаменитости
Снимката е предоставена от WENN.com

Смятаме, че всички с нетърпение наблюдаваха как Германия отменя нашия южен югоизточен флаг със звезди приятели в четвъртък с близък резултат 1-0, само за да бъдат уведомени, че САЩ са постигнали чудо към Световна купа нокаут етапи като вицешампиони по диференциал на гола-благодарение на победата на Португалия с 2: 1 над Гана. Така че, единственото нещо, което научихме, е, че футболът няма абсолютно никакъв смисъл.

Вероятно най -добрата част от целия мач бяха последствията, тъй като недоволните и объркани американски футболни фенове се опитаха да разберат какво се е случило по света. За наш късмет, те направиха това чрез Twitter и сега можем да се насладим на тези малки съкровища на комедийния гений. Ето някои от любимите ни:

click fraud protection

О, американската мечта ...

Загубата в международно състезание и след това обявяването на победа е американската мечта.

- Джош Гонделман (@joshgondelman) 26 юни 2014 г.

Никой не трябва да дърпа Sandler

Отборът на САЩ се представя ужасно, но все пак някак си ще завърши деня като победители? Мислех, че само Адам Сандлър знае как да направи това #USAvsGermany

- Мат Осуалт (@MattOswaltVA) 26 юни 2014 г.

Те го направиха!

УСПЯХМЕ. ЗАГУБИХМЕ ИГРАТА. pic.twitter.com/Yed9kL42ud

-Bill Spiral-Cut Honeybaked Hamstock (@sundownmotel) 26 юни 2014 г.

За „Мерика!

А за усилия, момчета

САЩ губят от Германия на световното първенство, въпреки това се класират за осминафиналите. Защото в американския футбол получавате трофей само за участие.

- Мат Голдич (@MattGoldich) 26 юни 2014 г.

Какво мислите за мача? Правилата объркват ли и вас?