Коли чоловік ризикує зі своєю сім’єю, чи є спосіб захистити свої ставки? Річард Гір вражає, як королівська кобра, як нью-йоркський магнат хедж-фондів Роберт Міллер, людина, яка вірить, що його гроші та влада можуть купити йому все, що завгодно. Але в цій моральній казці про один відсоток він виявляє любов дочки і повагу не можна купити.
![Віола Девіс і Сінтія Еріво в](/f/95d3eed5cad50ab118e7376ce384940c.gif)
![Арбітраж Гір і Сарандон](/f/7a918c89e47bf560f7c5a4b67d2c16fa.jpeg)
Ідеально підходить для шанувальників Річарда Гіра
Словник мого комп’ютера визначає арбітраж як “одночасну купівлю -продаж цінних паперів, валюти чи товарів на різних ринках або на похідні форми, щоб скористатися різними цінами на один і той самий актив ». Простіше кажучи, це означає здатність отримувати безризиковий прибуток у розмірі нульова вартість. І в цьому криється тема фільму - чи є реальний прибуток, коли до людей ставляться як до товару?
Мільярдер Роберт Міллер (Річард Гір) урівноважений, впевнений у собі та поважаний своєю сім’єю. Його фінансовий хист дочки Брук (Бріт Марлінг
) поклоняється землі, по якій ходить, і планує взяти на себе свою справу, коли піде на пенсію.![Арбітраж Гір і Кот](/f/e4ec58da9e5950a63b8cca55f1659968.jpeg)
Його дружина Елен (Сьюзен Сарандон) витрачає свій час на збір коштів на благодійність, живучи так званим ідеальним життям нью-йоркської світської левиці незважаючи на те, що вона знає, що Міллер має роман з імпульсивною французькою художницею на ім'я Джулі (Лаетеція Каста).
Можливо, під впливом подій у реальному житті, таких як скандал з Берні Медоффом, Міллер також скоїв шахрайство і йому потрібно продати свій бізнес, перш ніж його дізнаються.
Щоб ускладнити ситуацію, Міллер вважає себе винним у смерті своєї коханки і робить це вибір приховати це, відчайдушно сподіваючись, що він зможе використати свої гроші та вплив, щоб виправити все погане геть.
![Арбітраж Гір і Марлінг](/f/6dd2c61bcff378789405ed754bb5ead6.jpeg)
Річард Гір вбиває його як крижаного мегаломана, який не може розрізнити між його ролями батька та шефа. На його думку, люди є лише працівниками, і тільки він контролює кожен їх рух.
Сьюзен Сарандон грає хорошу дружину, яка не хвилює над невірністю свого чоловіка, але кладе ногу на жорстоке ставлення Міллера до його дочки. Сарандон сліпує, як ця складна жінка.