Канада претендує на першу срібну медаль! - Вона знає

Ми, звичайно, штовхачі. У неділю у нас була лише одна самотня медаль, а в середу у нас уже п’ять! Не надто пошарпаний, Канада!

Канада претендує на першу срібну медаль!
Пов’язана історія. Команда Великобританії: 6 речей, які потрібно знати про команду Олімпіади -2016

Чоловіча збірна збірної Канади завоювала срібну медаль у Лондоні 2012 рокуПісля того, як ми вчора принесли три медалі канадській медалі, ми можемо додати до цього числа срібло!

Вісім екіпажів канадських чоловіків у веслуванні та захисники золотих медалей завоювали місце на Олімпійська подіум цього ранку. Після хиткої спеки в суботу та надійна гонка в понеділок повторюючи, екіпаж заслужив срібну медаль у сьогоднішньому фіналі.

Чесно кажучи, це не виглядало настільки багатообіцяючим у розпал перегонів... Оскільки Німеччина та Великобританія трималися за лідерство, Канада постійно поступалася третьою. Але на останніх 500 метрах наші хлопці просунулися вперед і залишили Британію в пилу за час 5: 49,98. На перше місце претендувала Німеччина.

Велосипед Клари Хьюз на Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року

В інших перегонах канадська спортивна богиня Клара Х'юз посіла п’яте місце у жіночому велоспорті в індивідуальному заліку часу у 38: 28,96. США посіли перше місце, Німеччина - друге, а Росія - третє. Тим не менше ми пишаємося Х'юзом - вона неймовірна спортсменка.

У синхронному 10-метровому стрибку у воду канадці Олександр Деспаті та Росс Рубен посіли шосте місце; конкуренція була надто інтенсивною для цих двох, і це показало. Китай виграв золото в цьому конкурсі, Росія витягла срібло, а США доставили бронзу.

І це огляд Канади на сьогодні. Наскільки б ми хотіли перевершити США та Великобританію, ми безнадійно закохані у наших спортсменів і пишаємось ними, незважаючи ні на що.

Фото Клари Хьюз надано WENN.com.
Фото гребної команди - зліва направо: Габріель Берген, Дуглас Сіма, Роб Гібсон, Конлін МакКейб, Малькольм Говард, Ендрю Бірнс, Джеремія Браун, Вілл Кротерс та Брайан Прайс - люб’язно надано канадським Олімпійським клубом Комітету. Фото зроблено Джейсоном Ренсом.