Команда Канади забирає три медалі 12 дня! - Вона знає

instagram viewer

Канадська гордість ніколи не згасає, але наша команда безумовно продемонструвала свою майстерність сьогодні трьома медалями. Крім того, більше подиумних місць для США, Китаю та Ірландії.

Збірна Канади забирає три медалі
Пов’язана історія. Команда ГБ: 6 речей, які потрібно знати про команду Олімпіади -2016
Адам ван Коверден

Ми сподіваємось, що ваш прапор з кленового листа висить високо, тому що 12 -го дня о Олімпіада був дуже добрим до нас. Тож підведемо підсумок: хто виграв, програв і просто розгойдував стадіон?

Марк Олдершоу

Як завжди, почнемо з досягнень Canuck. Адам ван Коверден (на фото вище) взяв срібну медаль у чоловічій байдарці -одиночці на 1000 метрів, бронюючи 3: 27.170. Золото отримав Ларсен з Норвегії, а бронзу - німець Хофф. Марк Олдершоу (праворуч) з гордістю виступив на подіумі та отримав бронзову медаль у чоловічому каное на одиночку 1000 метрів. Золоту медаль виграв німецький Брендель, а срібло здобув іспанський Кал Фігероа.

Леді влада

Звісно, ​​жоден підрахунок медалей не обходиться без сили жінки. Уродженка Британської Колумбії Керол Хюйн заробила бронзову медаль у вільній боротьбі серед жінок у 48 кілограмів, зрівнявшись з американською борцем Клариссою Кьоко Мей Лін Чун. Золото на цьому конкурсі забрала японська Обара, а срібло отримав азербайджанський Стадник.

click fraud protection

Говорячи про жіночу силу, американська бігунка Еллісон Фелікс виборола золоту медаль на 200 метрів серед жінок, досягши 21,88. Срібло дісталося Ямайці Фрейзер-Прайс, а бронза-іншій американській спортсменці Кармеліті Джетер. Четвертою стала Вероніка Кемпбелл-Браун; на жаль, вона не стане першою жінкою, яка виграла трек на трьох Олімпіадах поспіль.

Стрибки

Хоча золото Медаль вже була забезпечена Гердатом у стрибках, Ірландія Сіан О'Коннор та Нідерланди Герко Шредер сьогодні боролися за срібну та бронзову медалі. Шредер, який їхав верхи на коні з відповідним ім’ям Лондон, виграв срібну медаль, а О’Коннор, що їхав на Блу -Ллойді 12, взяв бронзу (перша медаль Ірландії в Лондоні 2012). Все в порядку, хлопці, і ви, прекрасні, величні істоти (звичайно, коні).

«Вчора ввечері я сказав своїй дружині, що збираюся ввійти і добре пострибати, і вона сказала:« Мрійте далі ». Тому багато людей доклали багато зусиль, щоб я потрапив сюди. Це була чудова подорож ", - заявив О'Коннор після змагань.

Настільний теніс

На закінчення і завершення дня, Китай як і раніше володіє настільним тенісом, на всякий випадок, якщо у вас виникнуть сумніви. Сьогодні команда здобула золоту медаль у чоловічому фіналі, обігравши команду Республіки Корея з рахунком 3: 0. Німеччина виграла бронзову медаль і здолала Гонконг. Це лише чергова медаль за і без того величезну купу золота Китаю; жіноча збірна з настільного тенісу лише вчора завоювала золоту медаль.

Ось воно у вас. Досить насичений подіями день для домашнього майданчика, і, звичайно, безліч перемог у всьому світі. Окремі вітання для наших спортсменів та Ірландії за здобуття її першої медалі! Думки?