Анджеліна Джолі нарешті визначилася з назвою для свого режисерського дебюту: У Країні Меду і Крови. Має гарне кільце, чи не так?
![Анджеліна Джолі Дружба на тиждень](/f/95d3eed5cad50ab118e7376ce384940c.gif)
![Анджеліна Джолі](/f/cfb6d3751a456908ba35b849dff46efc.jpeg)
Згідно з Журнал Us, Анджеліна Джолі вона заблокувала назву для свого режисерського дебюту. Оскільки фільм Анджеліни Джолі вийшов на екрани кінотеатрів 23 грудня 2011 року, їй довелося придумати назву - швидко. Будучи творчим генієм, Джолі придумала драматичний, але придатний заголовок, У Країні Меду і Крови.
"Фільм специфічний для боснійської війни, але він також універсальний", - сказала Анджеліна Джолі. Вона додала щодо У Країні Меду і Крови, «Я хотів розповісти історію про те, як людські стосунки та поведінка сильно впливають на життя у війні».
Анджеліна Джолі сама не знімається у фільмі, але з великою повагою ставиться до тих місцевих жителів, які брали в ньому участь. «Колишня Югославія має багату історію драматичного мистецтва. Акторський склад був надзвичайним ", - сказала Джолі. "Я мав честь працювати з ними, і я дуже радий, що всі побачили їх величезний талант".
Що ви думаєте про назву У Країні Меду і Крови? Як ви думаєте, у Анджеліни Джолі хіт на руках? Розкажіть, ми хочемо знати!