Найкращі претендентки на Олімпійські ігри в США 2012 року – SheKnows

Джордин Вібер

Гімнастка Джордин Вібер вирушає на Олімпійські ігри-2012 як чемпіонка світу 2011 року в багатоборстві. Але чи вистачить цього, щоб забрати додому золоту медаль? Їй доведеться перевершити свою товаришу по команді Габбі Дуглас, яку вона має досвід, але не змогла перемогти на Олімпійських іграх.

Габбі Дуглас

Гімнастка Габбі Дуглас, яка отримала прізвисько «Летяга» за свою роботу в повітрі, засмутила свого товариша по команді Джордина Вібера в олімпійських випробуваннях і захопила світ гімнастики штурмом у віці 16 років. Дуглас перевершила Вібер на брусах, що може дати їй перевагу у виграванні золота.

Керрі Волш і Місті Мей-Трінор

Якщо ви згадуєте Керрі Уолш (праворуч), ви повинні згадати Місті Мей-Трінор (ліворуч). Цю пару називають найкращою командою з пляжного волейболу всіх часів, і вони сподіваються довести це, вигравши свою третю поспіль золоту медаль у Лондоні. Вони пройшли без поразок у своїх останніх двох олімпійських виступах і стали б першою командою в історії, яка тричі здобула золото. Хоча останні травми переслідували дует, зокрема травму ахіллового сухожилля Мей-Треанора під час

Танці з зірками, ці жінки тепер на шляху і прагнуть увійти в історію.

Міссі Франклін

У 17 років плавчині Міссі Франклін вже є кілька світових рекордів і вона буде шукати золото на Олімпійських іграх 2012 року, де вона братиме участь у семи видатних змаганнях. Її вже називають жінкою Майклом Фелпсом, але час покаже, чи зможе вона забрати додому стільки медалей.

Елісон Фелікс

Незважаючи на те, що зірка легкої атлетики Еллісон Фелікс має командну золоту медаль, вона буде прагнути виграти її в особистому заліку вперше в Лондоні. Завоювавши срібні медалі на дистанції 200 метрів на Олімпійських іграх в Афінах та Пекіні, Фелікс цього літа бігатиме за цим невловимим золотом у тій самій події. Здобувши перемогу в американських випробуваннях, вона є фаворитом у змаганнях літні ігри.

Еббі Вамбах

Еббі Вамбах

Співкапітан жіночої збірної США з футболу Еббі Вамбах – сила, з якою потрібно рахуватися. Вона захоплюється своїм спортом і демонструє це на полі, де вона є другим найкращим бомбардиром за всю історію своєї національної збірної. Після першого смаку золота в Афінах на Олімпійських іграх 2004 року Вамбах має намір взяти додому ще одну медаль для збірної США.

Алекс Морган

Ще один член жіночої збірної США з футболу, Алекс Морган, є одним із нових і молодих осіб у команді. Її атлетизм і швидкість є величезним надбанням для команди, і вона буде прагнути забити голи при кожній можливості. З товаришою по команді та форвардом Еббі Вамбах цих двох буде важко перемогти.

Серена Вільямс

Після нещодавньої перемоги на Вімблдоні Серена Вільямс повернеться на культові лондонські корти, цього разу здобувши золоту медаль. Американська улюблениця жіночого тенісу займає четверте місце і зіткнеться з важкою конкуренцією, але, оскільки ніколи не вигравала олімпійське золото в одиночному поєдинку, вона обов’язково віддасть йому все, що має.