Víťaz bronzovej medaily v džude bije do davu opitého fanúšika - SheKnows

Holandská víťazka bronzovej medaily Edith Bosch mohla byť v správnom čase na správnom mieste. Keď muž hodil fľašu na trať, pretože sa malo začať 100-metrové finále, vzala veci do vlastných rúk.

Víťaz bronzovej medaily v džude bije opitý
Súvisiaci príbeh. Tím GB: 6 Čo by ste mali vedieť o tíme olympijských hier 2016

Usain BoltOlympijské športovci dokázali viac ako len súťažiť na londýnskych hrách. Pre mnohých boli aj divákmi - najmä potom, čo sú ich akcie dokončené.

Potom, čo olympionička Edith Bosch získala bronzovú medailu v džude, sa v pondelok rozhodla zúčastniť sa finále šprintu mužov na 100 metrov. Možno bola práve v správnom čase na správnom mieste.

Len čo sa pretekári zaradili do radu, opitý muž v dave údajne hodil fľašu na štartovú čiaru.

"Muž bol v pondelok v policajnej väzbe po zatknutí za to, že práve hodil fľašu na trať." keďže sa malo začať olympijské finále mužov na 100 metrov, uviedla londýnska polícia, “uvádza Sydney Ranný heraldik.

Ale to bola len polovica príbehu. Po pretekoch tweetoval o incidente holandský víťaz bronzovej medaily.

„Opitý hosť mi hodí na trať fľašu! Porazil som ho... neuveriteľné! #angry #disresful, ”Nový Zéland Herald preložil správu do angličtiny.

Podľa denníka Telegraph ďalší divák tweetoval: „Takže opitý p—- v skutočnosti hodil fľašu na trať, keď sa začalo na 100 m! Dostal päsťou holandská bronzová medailistka v džude Edith Bosch. “

Mnohí z bežcov uviedli, že nepočuli kvapkať fľašu.

Fľaša pristála v piatom jazdnom pruhu, uviedol denník Sydney Morning Herald hneď za jamajským Yohanom Blakeom, ktorý v pretekoch pokračoval v získavaní striebra.

"Bol som taký sústredený, nič som nevidel," povedal Blake. "Bol som tak koncentrovaný, že som len bežal na linku."

Policajný hovorca pre noviny uviedol, že muž je zadržaný v londýnskom väzení pre podozrenie, že spôsobil obťažovanie verejnosti.

Blakeov tímový kolega Usain Bolt získal zlato a vytvoril nový olympijský rekord. Na otázku odpovedal, že ani on nepočul nepríjemnosti.

Ostatní olympijskí diváci by si mali dávať pozor - ak sa chystáte spôsobiť nepríjemnosti, uistite sa, že nesedíte vedľa jedného z najlepších bojovníkov na svete.