Złoto dla Kanady na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie 2012! - Ona wie

instagram viewer

Kanadyjczycy zakładają imprezowe czapki i porzucają swoje bardzo skromne zachowania (choćby tylko na jeden dzień) na rzecz świętować wreszcie zdobycie złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012 w sporcie, który sprawia, że ​​skaczemy z radości – dosłownie!

Złoto dla Kanady w Londynie
Powiązana historia. Zespół GB: 6 rzeczy, które trzeba wiedzieć o drużynie olimpijskiej 2016

Rosannagh MacLennan startuje w damskiej trampolinie w Londynie 2012Złoto dla Kanady!

Kanadyjczycy skaczą z radości po tym, jak Rosie MacLennan wygrała pierwszy mecz w Kanadzie olimpijski złoty medal w Londynie! 23-latka – której rodzinnym miastem jest King City w prowincji Ontario, ale obecnie mieszka w Toronto w prowincji Ontario – imponująco pokazała swoje skoki, precyzję i umiejętności summersault, kiedy udało jej się zdobyć 57,305 punktów i pokonać konkurentów Huang Shanshan i He Wenna z Chin, którzy zdobyli srebro i brąz medale. Rosie powiedziała Olimpiada CTV że była oszołomiona zwycięstwem, ale oczywiście bardzo zadowolona z wyników.

„To niewiarygodne uczucie, to spełnienie marzeń. Jedyną rzeczą, która pomogłaby, byłoby to, gdyby Karen [Cockburn] stała tam ze mną” – mówi Rosie do

click fraud protection
Olimpiada CTV.

Chociaż kanadyjski i trampolinowy extradonnaire Cockburn – który w przeszłości zdobył trzy medale na trampolinie – był zdenerwowany, że zajęła czwarte miejsce, pomimo powiedzenia CTV że była pewna, że ​​zajęłaby trzecie miejsce, mówi, że jest naprawdę szczęśliwa z powodu Rosie i że „to dobrze, że Kanada zdobyła złoty medal”.

Ona ma rację. Teraz, gdy Kanada zdobyła złoto, mamy nadzieję, że będzie dalej rosła – trzymajmy kciuki!

Pęd do zwycięstwa

Jego imię jest całkiem odpowiednie — naprawdę rzuca!

Niezależnie od tego, czy pochodzisz z Ameryki Północnej, Europy czy Azji, prawdopodobnie byłeś podekscytowany, widząc, czy człowiek nazwany „najszybszym człowiekiem na ziemi” zdobędzie miejsce w półfinale wyścigu na 100 metrów. I oczywiście Usain nie zawiódł w półfinale i wygrał z 10.09 drugim czasem w biegu pierwszej rundy. Do 25-letniego biegacza dołączą kolega z Jamajki Yohan Blake, Amerykanin Tyson Gay i Kanadyjczyk Justyn Warner. Koniecznie obejrzyj jutro półfinały i nie spuszczaj oka z ekranu, bo ci faceci biegają szybko!

Ryan Cochrane zdobywa srebrny medal na 1500 m stylem dowolnymRyan płynie w górę do srebra

Przesuń się Michael Phelps, teraz kibicujemy Ryanowi Cochrane'owi! Cóż, właściwie możemy kibicować obu, ale Kanadyjczycy są dumni, że urodzony w Wiktorii pływak zdołał dziś zdobyć upragniony srebrny medal w biegu na 1500 metrów mężczyzn. Ryan, który zdobył brąz na Igrzyskach Olimpijskich 2008, zakończył z czasem 14:39,63 pokonując Oussamę Mellouli z Tunezji, który zajął trzecie miejsce. Sun Yang z Chin przyjechał jako pierwszy. Wow, Kanada zdobyła 4 medale w zawodach związanych z wodą. Dobrze wiedzieć, że jesteśmy dobrzy na lądzie lub w wodzie!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Kanadyjskiego Komitetu Olimpijskiego. Zdjęcia zarówno Rosie MacLennan, jak i Ryana Cochrane przez Mike'a Ridewooda.

Kanada jest na topie, aby wygrać w Londynie 2012!