Dar viena bronza Kanadai, daug daugiau pasauliui - „SheKnows“

Ši diena buvo kupina įvykių visiems vasaros olimpinėse žaidynėse Londone. Kai kurie aukso medaliai buvo išdalinti, o kita bronza - Kanadai. Taigi kas ką laimėjo?

Dar viena bronza Kanadai, daug daugiau
Susijusi istorija. GB komanda: 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie 2016 m. Olimpinių žaidynių komandą

Dar viena bronza - Kanadai

Derekas Drouinas

Ar galite patikėti 11 dieną Olimpiados jau artėja prie pabaigos? Taigi kas yra šių dienų nugalėtojai ir rekordininkai?

Šuolis į aukštį

Kaip įprasta, pradėsime nuo namų. Derekas Drouinas atnešė 11 -ąjį Kanados medalį: bronzą vyrų šuolyje į aukštį. Auksas atiteko Rusijos Uchovui, o sidabras - JAV Kynardui. Dabar įdomiausia dalis buvo bronzinė vieta surištas su trimis sportininkais: Drouin, Barshim (Kataras) ir Grabarz (JK). Taigi mūsų bronzos medalio laimėtojas turės pasidalinti podiumu su dviem kitais, bet kas skundžiasi?

Kliūtys

Sally Pearson pelnė aukso medalį moterų 100 metrų barjerinio bėgimo rungtyje, todėl Australijos medalių skaičius pasiekė 25. Pearsonas taip pat pasiekė naują olimpinį rekordą - 12,35. Sidabro ir bronzos medalius atsiėmė Amerikos sportininkai Dawn Harper ir Kellie Wells. Ar matėte tas moteris veikiančias? Absoliuti galia čia; jie labai įspūdingi.

Svorių kilnojimas

Behdadas Salimikordasiabi šiandien pristatė dar vieną aukso medalį Iranui (ketvirtą kartą!) Vyrams, sveriantiems +105 kilogramus. Šis 22 metų Herculesas laimėjo iš viso 455 kilogramus. Nors ši suma nepalaužė 472 kilogramų olimpinio rekordo (2000 m. Pasiekė Irano sportininkas Rezazadehas), jis atnešė pirmąjį aukso svorio kėlimo medalį nuo 2004 m. Sidabro medalis atiteko Irano „Hamlabad“, o bronza - Rusijos „Albegov“.

Imtynės

Didžiąją šiandienos pergalę laimėjo Korėjos Respublika Kim Hyeonwoo, kuri iškovojo auksą vyrų graikų-romėnų 66 kilogramų finale ir nugalėjo vengrą Tamą Lorinczą. Neįtikėtina istorija yra ta, kad Kim profesionalias imtynes ​​pradėjo tik prieš dvejus metus, tačiau ši kova jam priklausė šiandien. 21-erių metų jaunuolis taip pat pasirodė juodomis akimis, kurių net negalėjo atverti-dabar tai įspūdingas. Sidabras, žinoma, atiteko Lorinczui, o bronza - Gruzijos „Tskhadaia“ ir Prancūzijos „Guenot“.

Tai jūsų dienos olimpinis užpildas. Mintys? Nuomonės? Gal susirūpinimas?