Kanados komanda 12 -tą dieną pasiima tris medalius! - Ji žino

Kanados pasididžiavimas niekada nesumažėja, tačiau mūsų komanda šiandien tikrai parodė savo meistriškumą trimis medaliais. Be to, daugiau podiumo vietų JAV, Kinijai ir Airijai.

Kanados komanda iškovojo tris medalius
Susijusi istorija. GB komanda: 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie 2016 m. Olimpinių žaidynių komandą
Adomas van Koeverdenas

Tikimės, kad jūsų klevo lapo vėliava plevėsuoja aukštai, nes 12 diena Olimpiados buvo labai malonus mums. Taigi apibendrinkime: kas laimėjo, pralaimėjo ir tiesiog sukrėtė stadioną?

Markas Oldershaw

Kaip įprasta, pradėkime nuo „Canuck“ pasiekimų. Adomas van Koeverdenas (pavaizduotas aukščiau) iškovojo sidabro medalį vyrų baidarių vienviečių varžybų 1000 metrų rungtyje, rezervuodamas 3: 27.170. Auksas buvo įteiktas Larsenui iš Norvegijos, o bronza - Vokietijos Hoffui. Markas Oldershaw (dešinėje) išdidžiai atliko podiumo pasirodymą ir gavo 1 000 metrų plaukimo baidarėmis vyrų bronzos medalį. Aukso medalį išsivežė vokietis Brendelis, o sidabrą iškovojo ispanas Cal Figueroa.

Ponios galia

Žinoma, nė vienas medalių sąrašas neapsieina be tam tikros ponios galios. Britų Kolumbijos gimtoji Carol Huynh pelnė 48 kilogramų laisvųjų imtynių moterų bronzos medalį, lygią su amerikiečių imtynininke Clarissa Kyoko Mei Ling Chun. Auksą tose varžybose atsiėmė japonas Obara, o sidabrą gavo Azerbaidžano „Stadnyk“.

Kalbėdama apie ponios galią, amerikietė bėgikė Allyson Felix iškovojo aukso medalį moterų 200 metrų rungtyje ir pasiekė 21,88 val. Sidabras atiteko Jamaikos „Fraser-Pryce“, o bronza-kitai Amerikos sportininkei Carmelitai Jeter. Veronica Campbell-Brown liko ketvirta; deja, ji netaps pirmąja moterimi, laimėjusia trasos varžybas trijose iš eilės olimpinėse žaidynėse.

Šokinėja

nors auksas medalį šuoliuose jau užsitikrino Guerdatas, dėl sidabro ir bronzos medalių šiandien kovojo airis Cianas O’Connoras ir olandas Gerco Schroderis. Schroderis, jojęs žirgu, tinkamu pavadinimu Londonas, iškovojo sidabro medalį, o O'Connor, jojęs „Blue Lloyd 12“, iškovojo bronzą (pirmasis Airijos medalis Londone 2012 m.). Puiku, vaikinai ir jūs, gražios, didingos būtybės (žinoma, arkliai).

„Praėjusią naktį žmonai pasakiau, kad ketinu įeiti ir gerai šokinėti, o ji pasakė:„ svajok toliau. “Tiek daug žmonių įdėjo daug darbo, kad galėčiau čia patekti. Tai buvo nuostabi kelionė “, - po varžybų pareiškė O’Connor.

Stalo tenisas

Apibendrinant ir užbaigiant dieną, Kinija vis dar turi stalo tenisą, tik tuo atveju, jei turite kokių nors abejonių. Šiandien vyrų finale komanda iškovojo aukso medalį, 3: 0 įveikusi Korėjos Respublikos komandą. Vokietija iškovojo bronzos medalį ir įveikė Honkongą. Tai tik dar vienas medalis Kinijos jau didžiulėms aukso krūvoms; moterų stalo teniso komanda tik vakar atsiėmė aukso medalį.

Štai ir turi. Gana įvykių kupina diena namams ir, žinoma, daugybė laimėjimų visame pasaulyje. Ypatingi sveikinimai mūsų sportininkams ir Airijai už pirmojo medalio atsiėmimą! Nuomonės?