Rusijos auksinė, Kanada vis dar bronzinė 14 dieną - „SheKnows“

Nesame išrankūs, bet ar kartais Kanada gali laimėti aukso medalį? 14 dienai einant į pabaigą, čia yra jūsų medalių skaičius.

Rusija auksinė, o Kanada vis dar bronzinė
Susijusi istorija. GB komanda: 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie 2016 m. Olimpinių žaidynių komandą

Daugiau bronzos Kanadai

Medaliai

The Olimpiados lėtai, bet neabejotinai artėja prie pabaigos, tačiau medaliai tiesiog liejasi. Štai 14 dienos auksas, sidabras ir bronza.

Plaukimas

Kanados 17 -asis medalis, Britų Kolumbijos atstovas Richardas Weinbergeris šiandien iškovojo bronzą vyrų 10 kilometrų plaukimo maratonas, 1: 50: 00,3; jis nuo aukso medalio laimėtojo tunisiečio atsiliko vos 5,2 sekundės Oussama Mellouli. Sidabro medalis atiteko vokiečiui Thomasui Lurzui.

Imtynės

Laisvojo stiliaus 55 kilogramų klasėje Rusijai šiandien įteiktas dar vienas imtynių medalis po to, kai Džamalas Otarsultanovas 1: 4 4-3 prasilenkė su varžovu gruzinu Vladimeru Chinčegašviliu. Tai yra Rusijos ketvirtas aukso medalis sporte. Khinchegashvili buvo apdovanotas sidabru, Korėjos Respublika Kyong-il Yang ir japonas Shinichi Yumoto-bronza.

Sinchroninis plaukimas

Kadangi Rusija niekada nesiliauja, šalies moterų sinchroninio plaukimo komanda pasirinko kitą aukso medalį, kurio bendras rezultatas 197,030. Komanda nuo 1998 metų laimėjo auksą visuose pasaulio čempionatuose ir 2008 metų Pekino žaidynėse stovėjo ant podiumo. Kinijoje šiose varžybose liko sidabras, o bronza atiteko Ispanijai.

Buriavimas

Stebina aukso medalio laimėjimas iš Naujosios Zelandijos: moterų duetas Jo Aleh ir Olivia Powrie iškovojo pagrindinį buriavimo 470 varžybų prizą. Tai buvo ketvirtasis Naujosios Zelandijos aukso medalis ir 12 -as iš viso. Finale sidabrą gavo Didžioji Britanija, o bronzą - Nyderlandai. Gerai padaryta, ponios!

Takelis

JAV komanda iškovojo dar vieną aukso medalį ir tuo pačiu pasiekė naują rekordą. Moterų 100 metrų estafetės komanda užkopė ant podiumo viršūnės per 40,82 laiko. Visos Amerikos komandos ponios buvo jau aukso medalininkai - dabar tai įspūdingas. Ant kulnų Jamaikos komanda iškovojo sidabrą 41,41, o Ukraina iškovojo bronzą 42,04.

Puikus sporto meistriškumo šou čia, tiesa? Ypatingas šauksmas JAV estafetėms ir, žinoma, Kanados plaukikui Richardui Weinbergeriui. Nuomonės?