Kanada laimės 2012 m. Londone! - Ji žino

Jei manėte, kad uždirbti pirmąjį medalį antrą dieną buvo gerai, kaip apie tris bronzos medalius per vieną dieną? Kanados komandai sekasi puikiai!

Kanada nori laimėti
Susijusi istorija. GB komanda: 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie 2016 m. Olimpinių žaidynių komandą

Tiesa, Kinija ir Jungtinės Valstijos vis dar dominuoja medalių skaičiuje - jų yra daugiau nei 20. Bet mes didžiuojamės savo kukliu ketvertu, iš kurių tris gavome tik šiandien!

Christine Girard

Kvebeko gimtoji Christine Girard 64 kilogramų sunkiojoje atletikoje iškovojo bronzą, iš viso iškeldama 236 kilogramus (maždaug 520 svarų!). Aukso atsiėmė Kazachstano atstovė Maiya Maneza, o sidabrą atsiėmė rusė Svetlana Tsarukaeva. Čia stiprios moterys-vos galime pakelti penkių svarų hantelius.

Antoine Valois-Fortier

Antoine'as Valois-Fortier atnešė mums dar vieną bronzos medalį 81 kilogramo dziudo klasėje. Valois nugalėjo JAV Travisą Stevensą ir iškovojo trečiąją vietą. Šis Kvebeko sportininkas podiumą pasidalino su korėjiečiu Kim Jae-Bum (pirmoji vieta) ir vokiečiu Ole Bischofu (antras).

Roseline Filion ir Meaghan Benfeito - bronzos medalio laimėtojai

Roseline Filion ir Meaghan Benfeito

Šiandien trečiąjį bronzos medalį pelnė mūsų moterų 10 metrų sinchroninio nardymo duetas Roseline Filion ir Meaghan Benfeito. Jie atvyko tiesiai už Kinijos ir Meksikos, kurios atitinkamai iškovojo aukso ir sidabro medalius.

Taigi Kanados medalių skaičius išaugo iki keturių. Pirmąją mūsų bronzą pelnė 3 metrų sinchroniniai nardytojai Emilie Heymans ir Jennifer Abel 2 dienaVasaros žaidynės.

Mums tai buvo puiki diena, ir tikimės, kad jų bus dar daug. Kol kas tai moterų varžybos; vyrai turėtų atsistoti. Ką manai apie Kanados olimpinį pasirodymą iki šiol?