„The Voice“ šokeris: Jermaine'as Paulis viršija Lucca ir Simms - „SheKnows“

NBC 2 sezonas Balsas vakar baigėsi ir iš keturių finalinių varžybų nugalėtoju tapo tik vienas: Jermaine'as Paulius.

Balsas Kelly Clarkson, Blake Shelton
Susijusi istorija. Kelly Clarkson skyrybos pasikeitė asmeniškai Blake'as Sheltonas Pasirenka šoną

„The Voice“ skelbia 2 sezono nugalėtoją: Jermaine Paul.Balsas antradienio vakarą vainikavo savo 2012 metų nugalėtoją: Jermaine Paul! Paulas laimi antrąjį NBC sezoną Balsas per finalininkus Chrisą Manną, Džuljetą Simms ir Tony Lucca. Jermaine'as Paulius pasitraukia Balsas su nauju automobiliu ir 100 000 USD įrašymo sutartimi.

Dviejų valandų sezono finale buvo gyvi visų keturių pasirodymai Balsas finalininkai, taip pat pagrindinės įžymybės, tokios kaip Flo Rida, Ponia Antebellum ir Justinas Bieberis. Pabaigoje Balsas finale Carsonas Daly paskelbė Jermaine'ą Paulą čempionu - laimėjo Blake'as Sheltonas'garai. Paulius - kuris anksčiau dainavo dublerį Alicia Keys - ašaringai priimta BalsasVieta numeris vienas.

„Aš tiesiog noriu padėkoti visiems, kurie balsavo už mane“, - sakė Paulius. Padėkojęs ilgam šeimos narių ir draugų sąrašui, Paulius didžiausią nuopelną suteikė Dievui: „Niekas, išskyrus Jėzų, niekas “. Tada Jermaine'as užlipo ant scenos ir padainavo savo pirmadienio spektaklio „Aš tikiu, kad galiu skristi“, kurį išgarsino R.Kelly.

Chrisas Mannas užėmė ketvirtą vietą, Tony Lucca užėmė trečią vietą, o Juliet Simms - antrą. The LA Times ataskaitas Mannas ir Lucca buvo atskirti nuo trečiosios vietos „Tik ketvirtadaliu vieno procentinio punkto“. Pastarosiomis savaitėmis Lucca buvo didelės spaudos veidas dėl to, kad atrodė nesantaika tarp jo ir kolegos buvusio „Disney“ Mikių pelių klubas bendražvaigždė Christina Aguilera.

Jermaine'as Paulius dažnai buvo gerbėjų mėgstamiausias Balsas, žinomas dėl savo tikro ir gražaus vaikino patrauklumo. Sveikinu Jermaine!