New York -i maratoni eredmények: Ki nyert? - Ő tudja

A 2010 -es NYC -maraton résztvevői 26 mérföldnyi New York -i várost tettek meg, hogy elérjék céljaikat. Ki nyert? Itt vannak a New York -i maratoni eredményei!

amit a személyi edzők kívánnak neked
Kapcsolódó történet. Amit a személyi edzője kíván Fitness
NYC maraton 2010 eredmények

Negyvenötezer futó a világ minden tájáról felhúzta a cipőjét, és nekilátott, hogy megoldja a novemberi NYC maratont (és az időjárást). 7.

NYC maratoni eredmények

Az etióp férfi, Gebre Gebrmariam és a kenyai nő, Edna Kiplagat egyaránt megnyerte a maratont a nemekért. Gebramariam 02: 08: 14 -kor fejezte be a pályát, míg Kiplagat 02: 28: 20 -kor ért célba.

Nem nyűgöztek le azok az idők? Önnek kell lennie - a NYC maratoni pályája 26 mérföld hosszú, ami azt jelenti, hogy Gebramariam mérföldenként kevesebb, mint öt perc, Kiplagat pedig hatnál kevesebb volt. Szerencsések vagyunk, ha kevesebb, mint 12 perc alatt tudunk futni egy mérföldet, nemhogy 26 -at ebben a tempóban.

NYC maratoni részletek

A NYC -maraton évente mintegy 100 000 jelentkezőt vonz a világ minden tájáról, és mindegyik abban reménykedik, hogy a versennyel elérheti saját céljait.

A tanfolyam New York City mind az öt kerületén áthalad - a Staten -szigetről indul, majd Brooklyn, Queens és Bronx egyes részein halad át, mielőtt a Manhattan -i Central Parkban végződik.

Celebrity NYC maratoni eredmények

A maraton 45 000 résztvevője között több híresség is volt, köztük az NBC Mai műsor Al Roker időjós, Mai műsor horgony Meredith Vieira, séf Bobby Flay, színész Anthony Edwards, modell Veronica Webb, volt Túlélő győztes Ethan Zohn és Jared Fogle, a metró pályás játékosa. A legtöbb híresség különböző célok támogatására indult, köztük a Shoes4Africa (Edwards) és a Jared Alapítvány (Fogle.)

Gratulálok minden versenyzőnek, a maraton teljesítése nagy teljesítmény!