Oroszország arany, Kanada továbbra is bronz a 14. napon - SheKnows

Nem vagyunk válogatósak, de időnként nyerhet -e Kanada aranyérmet? Amint a 14. nap véget ér, itt van az éremszámlája.

Oroszország arany, Kanada még bronz
Kapcsolódó történet. GB csapat: 6 tudnivaló a 2016 -os olimpiai csapatról

Még több bronz Kanadának

Érmek

Az Olimpia lassan, de biztosan a végéhez közelednek, de az érmek csak úgy ömlenek. Itt a 14. nap aranya, ezüstje és bronzja.

Úszás

Kanadának 17. érmét hozva, a brit kolumbiai Richard Weinberger bronzot szerzett ma a férfiaknál 10 kilométeres úszómaraton, óra 1: 50: 00,3; mindössze 5,2 másodperccel maradt el az aranyérmes tunézitól Oussama Mellouli. Az ezüstérmet a német Thomas Lurz kapta.

Birkózás

Újabb birkózóérmet adtak át ma Oroszországnak a szabadstílusú, 55 kilogrammos osztályban, miután Dzhamal Otarsultanov 1-0 4-3-ra szűkre előzte meg ellenfelét, a grúz Vladimer Khinchegashvilit. Ez Oroszországé negyedik aranyérem a sportágban. Khinchegashvili az ezüstöt, a Koreai Köztársaság Kyong-il Yang és a japán Shinichi Yumoto bronzot kapta.

Szinkronúszás

Mivel Oroszország soha nem pihen, az ország női szinkronúszócsapata felkapta

egy másik aranyérmet 197.030 összpontszámmal. A csapat 1998 óta minden világbajnokságon aranyat nyert, és a 2008 -as pekingi játékok dobogójának tetején állt. Ezen a versenyen Kína maradt az ezüst, Spanyolország pedig a bronzot.

Vitorlázás

Meglepő aranyérmet nyert Új -Zéland: a női duó, Jo Aleh és Olivia Powrie megszerezte a fődíjat a vitorlázás 470 versenyében. Ez volt Új -Zéland negyedik aranyérme és összesen 12.. A döntőben Nagy -Britannia kapta az ezüstöt, Hollandia pedig a bronzot. Jól van, hölgyeim!

Vágány

Az USA csapat újabb aranyérmet szerzett, és ezzel egyidejűleg új rekordot állított fel. A női 100 méteres váltócsapat 40,82-es idővel száguldott a dobogó legfelső fokára. Az amerikai csapat minden hölgye az volt már aranyérmesek - most ez az hatásos. A sarkukon a jamaicai csapat 41.41 -ben ezüstöt, Ukrajna 42.04 -vel bronzot szerzett.

Kiváló sportszerűség itt, ugye? Külön kiáltás az amerikai váltóhölgyeknek, és természetesen Richard Weinberger kanadai úszónak. Vélemények?