A Resident Evil 3D gyilkol a pénztárnál - SheKnows

Resident Evil: Túlvilág 3D hétvégén megnyerte a box office csatát, de nem volt nagy csata. A szeptember 10-12 -i hétvége az elmúlt két év legrosszabb jegypénztára volt!

George Clooney, Amal Clooney
Kapcsolódó történet. 13 dolog, amit tudnia kell George Clooney & Amal 4 éves ikrei, Ella és Alexander

Mivel a labdarúgó szezon lendületben van, ez soha nem lesz nagy kasszahétvége. Ezúttal azonban még a vártnál is alacsonyabbak voltak a számok. A hozzáadott 3D és IMAX áremeléseknek köszönhetően azonban Milla Jovoviché Resident Evil: Túlvilág sikerült lenyűgöző 27,7 millió dollárt bankolni a jegypénztárban, hogy az első helyre kerüljön.

Ali Larter és Milla Jovovich a Resident Evil: Afterlife című filmben

Az eladott jegyek száma valójában megegyezett a franchise utolsó részletével, de a hozzáadott jegyárakkal, Resident Evil 3D a hetedik legjobb szeptemberi megnyitót érdemelte ki. Fogja össze a nemzetközi szinten megszerzett 45,5 millió dollárt, és ez komolyan jó hír a Resident Evil franchise.

Ez azonban nagyot esett a másodikra. Foglalók mindössze 6,1 millió dollárt kapott, hogy feljebb lépjen a harmadik helyről.

Ez a múlt heti győztes, Az amerikai, le a harmadikra, mindössze 4,2 millió dollárral, nem nagy meglepetés, tekintve a szegény zümmögést a George Clooney flick kapott, annak ellenére, hogy a múlt héten először érkezett.

Machete a negyedik helyre csúszott 4,2 millió dollárral és Drew Barrymore -é romantikus komédia Megy a távolság 3,8 millió dollárral megőrizte helyét az első ötben.

Justin Long és Drew Barrymore a Going the Distance című filmben

Az alsó ötöt elhanyagolható összegek választották el, mind körülbelül 3 millió dollár körül. Az utolsó ördögűzés 3,5 millió dollárt keresett, hogy a negyedik helyről egészen a hetedik helyre essen. A nyár nagy csapásai A feláldozhatóakésKezdet továbbra is a játékban maradni. A feláldozhatóak nyolcadik lett, 3,3 millió dollárral. Ez összesen 98,5 millió dollárt tesz ki. Majdnem 100 dollárig!

Kezdet kilenc a kilenc, kilencedik helyet foglal el kilencedik hetében az első tízben. A hétvégi 3 millió dolláros húzás hoz A kezdet összesen 282,4 millió dollár.

Evés imádkozás szeretet és Julia Robertsnek sikerült megtartania az első tíz helyét, 2,9 millió dollárt hozott az utolsó helyre.

A jövő hétvégén hivatalosan is elindul az őszi filmszezon. Az első számú hely új pályázói közé tartozik Ben Affleck rablása A város; Emma Stone tinédzser rom-com Egyszerűen egy; M. Night Shyamalan pszichológiai thrillere és liftes rémálma Ördög; és animált családi film Alfa és Omega, amelynek főszereplői Justin Long, Hayden Panettiere és a néhai Dennis Hopper.