USA olümpialased säravad Vancouveri olümpiamängudel - SheKnows

2010. aasta taliolümpiamängudele suundudes uhkustas Ameerika Ühendriigid staaridega olümpiasportlaste rühma. Seni Vancouveris pole USA pettunud. Praegusel kujul on Ameerika Ühendriikidel kuus kuldmedalit ja 18 medalit - see on kõigi riikide parim. Siin on pilk säravatele tähtedele ja sellele, mida nad on Vancouveri olümpiamängudel seni saavutanud.

31. MAI 2021: Naomi Osaka lahkub
Seotud lugu. Naomi Osaka ei peaks oma vaimse tervise piire avalikult selgitama

Evan on kuldneLindsey Vonn

Lindsey Vonn hirmutas oma jumaldavaid fänne, kui teatas, et tõsine sääreluu verevalum võib ähvardada teda nende olümpiamängude jaoks. Õnneks on Lindsey vigastusest üle saanud ja tal on juba kuldmedal. Ta võitis sel nädalal mäesuusatamises naiste mäest allamäge - võime lihtsalt lisada!

Evan Lysacek

See 24-aastane Ameerika iluuisutaja on nüüd kuulus kogu maailmas pärast seda, kui tuli meeste iluuisutamises võitjaks. Tema kuldmedal üllatas paljusid eksperte, eriti kuna Venemaa uisutajad on seda sündmust valitsenud alates 1992. aastast. Kuid pärast põnevat tasuta uisutamist polnud kahtlust, et Evan oli olümpiakulla vääriline.

Shaun White

"Lendav tomat", tuntud ka kui "Loom", on võib-olla Ameerika Ühendriikide kõige tuntum talisportlane. Lumelaudur näitas meeste pooltorus välja, miks. Oma eksimatute punaste juustega, mis tuule käes voolavad, võitis Shaun meeldejääva esitusega kulla.

Shani Davis

Püsivuse mudel, Shani Davis ei alustanud olümpiamänge plaanipäraselt. Kiiruisutaja saavutas 5000 meetri jooksus 12. koha, seejärel sai esimese 500 meetri jooksu 18. koha. Hoolimata, Shani pääses 1000 meetri jooksule - ja võitis! Tema aeg 1: 08.94 oli parim vähem kui kahe kümnendiku sekundiga.

Apolo Ohno

Superstaari lühiraja uisutajal Apolo Ohnol on juba üks medal kaelas - hõbe 1500 meetri jooksus. Apolol on nüüd kokku kuus medalit: kaks kulda, kaks hõbedat ja kaks pronksi. Veel ühe medaliga saab temast kõige kaunim ameeriklane Talimängud sportlane ajaloos.

Bode Miller

Bode Millerile on tema karjääri jooksul olnud vastuolusid. 2006. aastal olid tema ebaõnnestumised hästi dokumenteeritud. Noh, arvake ära? Ta on tagasi. Meeste mäesuusatamises viis mäesuusataja sel nädalal koju pronksmedali.

Tulev olümpianädal

2010. aasta Vancouveri taliolümpiamängud on jõudnud alles poole peale! Tegevust on veel palju näha. Sel nädalavahetusel näevad Tanith Belbini ja Ben Agosto jäätantsuduo pärast 2006. aastal koju hõbeda võtmist kulda. Saame ka vaadata Lindsey Vonn, Shani Davis ja Apolo Ohno püüavad oma kasvavasse kollektsiooni lisada veel medaleid.

Järgmisel nädalal on iluuisutamine kesksel kohal, ameeriklanna Rachel Flatt püüdleb täiuslikkuse poole. Häälestage kindlasti neljapäeval, kui see maineka kuldmedal antakse. Samuti näeme nädala jooksul Lindsey ja Apolo kohta rohkem.

Nende olümpiamängude viimasel nädalavahetusel jagatakse mitmetel üritustel medaleid, sealhulgas bobisõit, curling, lumelauasõit ja murdmaa. Kõige vaadatavam sündmus on aga pühapäeval toimuv hoki kuldmedalimäng. Hiljem samal õhtul paneb lõpuaktus neile Vancouveri mängudele hüüumärgi.