Kanada võitis esimese hõbemedali! - Ta teab

Kindlasti oleme tõukurid. Pühapäeval oli meil üksainus medal ja kolmapäeval on meil juba viis! Mitte liiga räbal, Kanada!

Kanada võitis esimese hõbemedali!
Seotud lugu. Meeskond GB: 6 asja, mida on vaja teada 2016. aasta olümpiamängude meeskonna kohta

Kanada meeste sõudekoondis võitis Londonis 2012 hõbemedaliPärast eile Kanada medaliloendisse kolme pronksi viimist võime sellele numbrile lisada hõbeda!

Kanada kaheksa sõudemeeskonda ja kaitsvaid kuldmedaliste on võitnud koha Olümpia täna hommikul poodiumil. Pärast raputavat kuumaetendust laupäeval ja lootusrikas võistlus esmaspäeval kordusvõistlusel teenis meeskond tänases finaalis hõbemedali.

Ausalt öeldes ei tundunud see võistluse keskel nii paljulubav... Saksamaa ja Suurbritannia jäid liidrikohale ning Kanada jäi pidevalt kolmandaks. Kuid viimasel 500 meetril lükkasid meie poisid edasi ja lahkusid Suurbritanniast tolmuga ajaga 5: 49.98. Esimese koha saavutas Saksamaa.

Clara Hughes rattaga Londoni olümpiamängudel 2012

Teistel võistlustel tuli Kanada kergejõustiklanna Clara Hughes naiste rattasõidu individuaalajasõidus viiendaks ajaga 38: 28.96. Esimese koha saavutas USA, teise koha Saksamaa ja kolmanda Venemaa. Sellegipoolest oleme Hughesi üle uhked - ta on uskumatu sportlane.

Meeste sünkroniseeritud 10 meetri sukeldumises tulid kuuendale kohale kanadalanna Alexandre Despatie ja Ross Reuben; konkurents oli nende kahe jaoks liiga tihe ja see näitas. Hiina võitis sellel võistlusel kulla, Venemaa tõmbas hõbeda ja USA andis pronksi.

Ja see on Kanada kokkuvõte tänaseks. Nii palju kui tahaksime USA -d ja Ühendkuningriiki edestada, oleme me oma sportlastesse lootusetult armunud ja oleme nende üle uhked.

Foto Clara Hughesist viisakalt saidilt WENN.com.
Foto sõudekoondisest - vasakult paremale: Gabriel Bergen, Douglas Csima, Rob Gibson, Conlin McCabe, Malcolm Howard, Andrew Byrnes, Jeremiah Brown, Will Crothers ja Brian Price - Kanada olümpiamängude viisakalt Komitee. Foto tegi Jason Ransom.