Kanada meeskond nopib 12. päeval kolm medalit! - Ta teab

Kanada uhkus ei kao kunagi, kuid kindlasti näitas meie meeskond täna oma oskusi kolme medaliga. Lisaks veel poodiumikohti USA, Hiina ja Iirimaa jaoks.

Kanada meeskond nopib kolm medalit
Seotud lugu. Meeskond GB: 6 asja, mida on vaja teada 2016. aasta olümpiamängude meeskonna kohta
Adam van Koeverden

Loodame, et teie vahtralehe lipp lehvib kõrgel, sest 12. päeval kell Olümpiamängud on olnud meie vastu väga lahke. Võtame siis kokku: kes võitis, kaotas ja raputas staadionit?

Mark Oldershaw

Nagu tavaliselt, alustame Canucki saavutustega. Adam van Koeverden (pildil ülal) noppis hõbemedali meeste süsta üksikmängus 1000 meetris, broneerides 3: 27.170. Kulla pälvis norralane Larsen ja pronksi sakslane Hoff. Mark Oldershaw (paremal) esines uhkelt poodiumikohaga ja sai pronksmedali meeste kanuusinglis 1000 meetri jooksus. Kuldmedali vedas sakslane Brendel ja hõbeda võitis hispaanlane Cal Figueroa.

Daami jõud

Loomulikult pole ükski medalivõit täielik ilma mõne daamita. Briti Columbia põliselanik Carol Huynh teenis naiste vabamaadluses 48 kilogrammi pronksmedali, viigistades Ameerika maadleja Clarissa Kyoko Mei Ling Chuniga. Jaapani Obara noppis sellel võistlusel kulla, Aserbaidžaani Stadnyk aga hõbeda.

Kui rääkida daami võimust, siis Ameerika jooksja Allyson Felix noppis naiste 200 meetri jooksus kuldmedali, ajaga 21.88. Hõbe läks Jamaica Fraser-Pryce'ile ja pronks teisele Ameerika sportlasele Carmelita Jeterile. Neljandaks tuli Veronica Campbell-Brown; kahjuks ei saa temast esimene naine, kes võitis kolmel järjestikusel olümpial rajaürituse.

Hüppamine

kuigi kuld medali kindlustas Guerdat juba hüppes, täna võistlesid hõbeda ja pronksi eest iirlanna Cian O’Connor ja hollandlane Gerco Schroder. Schroder, ratsutades sobiva nimega London, võitis hõbemedali ja O’Connor, sõites Blue Lloyd 12, noppis pronksi (Iirimaa esimene medal Londonis 2012). Hästi edasi, poisid ja teie, ilusad majesteetlikud olendid (hobused muidugi).

„Ütlesin eile õhtul oma naisele, et lähen sisse ja hüppan hästi ringi, ja ta ütles:„ Unistage edasi. ”Nii paljud inimesed on minu jaoks palju tööd teinud, et siia jõuda. See on olnud imeline teekond, ”nentis O’Connor pärast võistlust.

Lauatennis

Kokkuvõtteks ja päeva kroonimiseks kuulub Hiinale endiselt lauatennis, juhuks kui teil tekkis kahtlusi. Meeskond noppis täna meeste finaalturniiril kuldmedali, võites Korea Vabariigi meeskonda 3: 0. Saksamaa võitis pronksmedali ja võitis selle saamiseks Hongkongi. See on järjekordne medal Hiina niigi kopsakale kullahunnikule; naiste lauatennisekoondis noppis just eile kuldmedali.

Seal on see olemas. Päris sündmusterohke päev koduväljakul ja loomulikult palju võite kogu maailmas. Erilised õnnitlused on meie sportlastele ja Iirimaale esimese medali saamise eest! Arvamused?