Venemaa kuldne, Kanada pronks 14. päeval - SheKnows

instagram viewer

Me ei ole valivad, aga kas Kanada saab aeg -ajalt kuldmedali võita? Kui 14. päev on lõppemas, on siin teie medalite kokkuvõte.

Venemaa kuldne, Kanada veel pronks
Seotud lugu. Meeskond GB: 6 asja, mida on vaja teada 2016. aasta olümpiamängude meeskonna kohta

Kanadale veel pronksi

Medalid

The Olümpiamängud lähevad aeglaselt, kuid kindlalt lõpule, kuid medaleid tuleb pidevalt juurde. Siin on 14. päeva kuld, hõbe ja pronks.

Ujumine

Kanada 17. medalit toonud Briti Columbia Richard Weinberger noppis täna meeste arvestuses pronksi 10-kilomeetrine ujumismaraton, kell 1: 50: 00,3; kuldmedalist tuneeslasest jäi ta maha vaid 5,2 sekundiga Oussama Mellouli. Hõbemedali sai sakslane Thomas Lurz.

Maadlus

Venemaale anti täna vabamaadluse 55 kilogrammi klassis täna veel üks maadlusmedal pärast seda, kui Dzhamal Otarsultanov edestas napilt oma vastast, grusiini Vladimer Khinchegashvili 1: 4 4-3. See on Venemaa oma neljas spordis kuldmedal. Khinchegashvili pälvis hõbeda, Korea Vabariigi Kyong-il Yang ja jaapanlane Shinichi Yumoto pronksi.

Sünkroonujumine

click fraud protection

Kuna Venemaa ei puhka kunagi, võttis riigi sünkroniseeritud ujumismeeskond hoo sisse teine kuldmedal üldskooriga 197,030. Alates 1998. aastast on meeskond võitnud igal maailmameistrivõistlustel kulda ja seisnud 2008. aasta Pekingi mängudel poodiumil. Hiinale jäi sellel võistlusel hõbe ja Hispaania sai pronksi.

Purjetamine

Üllatav kuldmedali võit tuli Uus -Meremaalt: naisduo Jo Aleh ja Olivia Powrie noppisid purjetamise 470 võistluse peaauhinna. See oli Uus -Meremaa neljas kuldmedal ja kokkuvõttes 12. koht. Suurbritannia sai finaalis hõbeda ja Holland võitis pronksi. Hästi tehtud, daamid!

Rada

USA meeskond noppis järjekordse kuldmedali ja püstitas samal ajal uue rekordi. Naiste 100 meetri teatevõistkond sõitis poodiumikohale ajaga 40,82. Kõik Ameerika meeskonna daamid olid juba kuldmedalistid - nüüd see on muljetavaldav. Nende kannul võitis Jamaika meeskond hõbeda 41.41 ja Ukraina võitis pronksi 42.04.

Suurepärane spordi näitamine siin, eks? Eriline hüüatus USA teatejooksu daamidele ja loomulikult Kanada ujujale Richard Weinbergerile. Arvamused?