Hlasový šok: Jermaine Paul je na vrcholu Luccy a Simms - SheKnows

2. sezóna NBC Hlas skončilo minulou noc a ze čtyř finálových soutěžících zvítězil pouze jeden: Jermaine Paul.

Hlas Kelly Clarkson, Blake Shelton
Související příběh. Rozvod Kelly Clarksonové si vyžádal osobní obrat jako Blake Shelton Vybírá stranu

The Voice oznamuje vítěze 2. sezóny: Jermaine Paul.Hlas v úterý večer korunoval svého vítěze za rok 2012: Jermaine Paul! Paul vyhrává sezónu 2 NBC Hlas nad finalisty Chrisem Mannem, Juliet Simms a Tony Lucca. Jermaine Paul odejde Hlas s novým autem a nahrávací smlouvou 100 000 $.

Dvouhodinové finále zahrnovalo živá vystoupení všech čtyř Hlas finalisté i významné osobnosti jako např Flo Rida, Lady Antebellum a Justin Bieber. Na konci Hlas finále, Carson Daly oznámil Jermaine Paul jako šampiona - vítězství pro Blake Shelton'pára. Paul - který kdysi zpíval zálohu Alicia Keys - se slzami v očích přijat HlasMísto číslo jedna.

"Chci jen poděkovat všem, kteří pro mě hlasovali," řekl Paul. Poté, co Paul poděkoval dlouhému seznamu členů rodiny a přátel, dal Bohu nejvyšší ocenění: „Nikdo kromě Ježíše, nikdo." Jermaine poté vystoupil na pódium a zazpíval reprízu svého pondělního představení „I Believe I Can Fly“, které proslavil R. Kelly.

Chris Mann se umístil na čtvrtém místě Tony Lucca umístil na třetím místě a Juliet Simmsová na druhém místě. The LA Times zprávy Mann a Lucca byli odděleni od třetího místa "Pouze o čtvrtinu procentního bodu." Lucca byla v posledních týdnech tváří velkého tisku kvůli tomu, co se zdálo být svárem mezi ním a někdejším bývalým Disney Klub Mickey Mouse hvězda Christina Aguilera.

Jermaine Paul byl často oblíbeným fanouškem Hlas, známý svým opravdovým a milým chlapem. Gratulujeme Jermaine!